Леонід Черепейнік: «Моя сім’я молиться за зловмисників»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цієї ночі на офіс підприємства «Бровари-Бровари», де директором є депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік («Солідарність») вчинено розбійницький напад.

Цієї ночі невідомі злочинці пограбували офіс підприємства «Бровари-Вторма» (спеціалізується на переробці та утилізації сміття), що базується за адресою вул. Київська, 135. Про це на позаплановій зустрічі зі ЗМІ розповів директор підприємства, депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік.

Як розповів Леонід Володимирович, пограбування він пов’язує однозначно як помсту за свою громадську та депутатську діяльність. «До того, як я балотувався у депутати Броварської міської ради, за 35 років зі мною нічого подібного не відбувалося. У мене немає ворогів, я не порушував закон. Якщо і були якісь вороги, я їх прощаю і благословляю. Але як тільки я висунув свою кандидатуру у депутати, почалися грабування», — заявив Черепейнік.

За словами депутата, все почалося з пограбування автомобілів. «Не знаю, що хотіли цим сказати. Думають, мене можна цим залякати? Можна лише посміятися з цього всього», — зазначив представник «Солідарності».

Під час пограбування були зламані три сейфи та викрадена певна документація. За словами Леоніда Черепейніка, ще не проведена інвентаризація майна, щоб сказати, які точно документи зникли, однак комп’ютерне обладнання (стаціонарні комп’ютери та ноутбуки зловмисники не взяли). Винесли сервер, відео-реєстратор, який фіксував запис відеокамер і були зламані усі сейфи. «На всьому другому поверсі були зламані усі замки кабінетів. Ключі вони могли взяти у охоронця, якого зв’язали, але цього не зробили, повиламували на всіх дверях замки. Були перевернути всі шухляди і, враження таке, що шукали якісь документи. Що саме шукали — не знаю. Зазначу лише, що зачепили бухгалтерську документацію, зокрема, трудові книжки», — сказав Черепейнік.

8

9

10

Як переповів депутату охоронець, злодії залізли до будівлі уночі через вікно крайнього з приміщень на першому поверсі. При цьому зняли з вікна ґрати. Потрапивши у коридор, підійшли до охоронця і приставили до голови зброю, зв’язавши при цьому ззаду руки пластмасовою стяжкою. А коли залишали приміщення — замотали руки скотчем.

«Я переконаний, що маємо справу із замовленим злочином. Сейфи та гроші офісів першого поверху брати і ближче, і зручніше. Але від пограбування вони не постраждали. Всі документи, сейфи і навіть відео-реєстратор на місці. На першому поверсі стоїть лише одна камера і її відвернули убік», — розповів депутат.

Як розповів охоронець будівлі, зловмисників було четверо — троє у масках і один чекав у машині. Вже, коли проводилося розслідування, собака слідчо-оперативної групи провела по сліду, що один із зловмисників чекав у автомобілі неподалік офісу.

1

2

3

4

«Вважаю, що у такий спосіб мене хотіли залякати, мовляв, що ти виступаєш на сесії, що ти там пишеш публічно. Інакше не думаю. Якби йшлося про банальне пограбування, то виносили б усе підряд — комп’ютери, ноутбуки, техніку і з офісів обох поверхів. Щодо замовників — маю свої думки. Залишу їх при собі. Не можу публічно обвинувачувати без доказів. Але нехай громада робить висновки — кому я переходжу дорогу, коли виступаю публічно на комісіях і на сесіях. Якщо хтось думає, що тут були мільйони, нехай розслабиться: мільйонів тут не було. Були гроші мої особисті, кошти дружини, які вона збирала дітям на навчання. Це найприкріше для мене, що винесли. Те, що вкрали гроші бізнесові — не страшно: заробимо ще», — зазначив депутат.

За словами Черепейніка, він не вірить у те, що поліція знайде злочинців. «Про що можна говорити, якщо прямо біля прокуратури (будівля, де офіс «Бровари-Вторма» знаходиться в одному дворі з Броварською міськрайонною прокуратурою — прим. Т. Б.). цілу годину «працювали» злочинці? Сейфи по 600 кг., їх ламали, різали болгарками і відкривали. За півгодини таке не зробиш, на це потрібно лише година. А прокуратура під боком… Що тут можна говорити? Сигналізації, на жаль, не було, чим ми зараз займатимемося», — сказав Леонід Черепейнік.

Водночас, депутат зазначив, що шкатулку, яка стоїть в офісі для збору коштів для дітей-інвалідів, злочинці не взяли. «Все-таки, хоч трохи совісті злочинці мають», — резюмував директор «Бровари-Вторма». Однак, за словами депутата, мізерні кошти, які збиралися на день народження одного зі співробітників, не посоромилися забрати.

7

Завершив прес-конференцію представник «Солідарності» словами про те, що він та його сім’я моляться за злочинців і благословляють їх. «Сподіваюся, що ви дуже збагатилися на те, що ви винесли з офісу, і воно піде на користь, а не на лікування після тих проблем, які вилізуть у вас після того, що ви зробили», — сказав Черепейнік уявним «злочинцям», дивлячись у об’єктив відеокамери.

Нагадаємо, що за кілька днів до цього, ще одному депутату з умовно «демократичних сил», Юрію Скотнікову спалили автомобіль. Як і Черепейнік, представник «Самопомочі» переконаний: це помста за його діяльність у міській раді.

Фото — Леоніда Черепейніка.

Поділіться.

Коментарі закриті.