Літній відпочинок у таборах: які категорії дітей отримають путівки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконком міської ради Броварської ОТГ 19 травня затвердив порядок відбору та направлення дітей до закладів відпочинку та оздоровлення, а також перелік документів, необхідних для отримання путівки.

Поки що мова про оздоровлення та відпочинок дітей у таборі «Світанок», що в Одеській області. 

Як повідомила «Трибуні-Броварів» начальниця служби у справах дітей ради Броварської ОТГ Лариса Теплюк, cаме в цей табір уже придбано 5 путівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відпочиватимуть там діти протягом 1-21 червня.  Кошти на придбання путівок виділено з бюджету Київської обласної держадміністрації.

Відпочиватимуть діти і за рахунок коштів місцевого бюджету. У рамках Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2021 рік, із бюджету міста передбачено 1 млн грн.

1 червня має відбутися тендер на придбання 70 путівок у табори Київської області. Так, на  путівки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО з міського бюджету передбачено 600 тис. грн.

Ще на 400 тис.грн планують закупити путівки для дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та для дітей із інвалідністю, які потребують індивідуального догляду.

Загалом пріоритет у отриманні путівок буде в дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких у Броварах близько сотні.

Прийом заяв на оздоровлення дітей уже стартував.

Перелік документів, необхідних для отримання путівки, можна переглянути ТУТ.

Читайте також

  1. ТОП-5 незвичних місць для відпочинку влітку в Україні
  2. Як організувати безпечний відпочинок дитини у літньому таборі
  3. Дитячі літні табори: де та за скільки можна відпочити в Броварах
Поділіться.

Залиште відповідь