Лижниця із Броварів Валентина Шевченко представлятиме Київщину на Олімпійських іграх

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лідерка України із лижного спорту Валентина Шевченко змагатиметься за призові місця на  зимових Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї. Броварчанка, ймовірно, стане єдиною представницею від Київської області на Олімпіаді, яка відбудеться вже в лютому. Про це в понеділок, 9 січня, під час оперативної наради за участі заступника міського голови розповів Дмитро Рожков, керівник відділу молоді та спорту Броварської міської ради.

Як зазначив очільник відомства, Валентина Шевченко вирушає до Південної Кореї вже 16 січня. Самі змагання почнуться 9 лютого. За інформацією Дмитра Рожкова, яку він отримав від обласного відділу молоді та спорту, на Олімпіаді спортсменка буде єдиною представницею від України з Броварів та, ймовірно, навіть із Київської області.

Валентина Шевченко – майстриня спорту міжнародного класу, перебуває у збірній України з лижних гонок із 1992 року. У 1994 році закінчила Броварське вище училище фізичної культури. Має дві вищі освіти — зокрема, за фахом тренера-викладача. Із 2009 року займає призові місця на міжнародних змаганнях із лижних перегонів.

На Олімпіаді 2014 року в Сочі (Росія) Валентина Шевченко була прапороносцем від України

Згідно з повідомленням Національного олімпійського комітету України, в Олімпіаді 2018 року мали взяти участь 57 українських спортсменів. Серед них шестеро – у виді змагань «лижні гонки». Валентина Шевченко перебуває у групі для формування естафетної команди.

Водночас, у переліку учасників, який затвердили ще у травні минулого року, крім спортсменки з Броварів також зазначено трьох інших представників від Київщини – біатлоністів Надію Бєлкіну, Олександра Жирного та Володимира Сємакова. Втім, за інформацією від Дмитра Рожкова, нещодавно стало відомо, що принаймні двоє біатлоністів не поїдуть на Олімпіаду.

Нагадаємо, XХIІІ зимові Олімпійські ігри відбудуться в м. Пхьочхані (Південна Корея) з 9 по 25 лютого 2018 року. Заплановано, що протягом 17 днів близько 2500 спортсменів із 90 країн світу розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових олімпійських видах спорту. 

Фото – EPA/UPG, Getty Images

Поділіться.

Залиште відповідь