Майбутні водії можуть підготуватися до іспиту онлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За результатами проведення перевірки знань учнів автошкіл у територіальних сервісних центрах МВС, із початку 2019 року 11,5 тисяч кандидатів у водії отримати своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами. Як успішно підготуватися до іспитів майбутньому водієві, інформує Броварська міськрада на своєму сайті.

Так, набути впевненості у своїх знаннях і краще підготуватися до теоретичних та практичних іспитів, можна за допомогою сервісів на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Київській області. В категорії «Послуги –  видача посвідчення водія» є інструкція «Як стати водієм?» та онлайн-тренажер, що дозволяє перевірити знання Правил дорожнього руху і повністю імітує умови, в яких громадянин складатиме іспити.  З повним переліком вправ та типовими помилками, що їх припускаються кандидати у водії, можна ознайомитись у «чек-листі» Головного сервісного центру МВС.

Також ця онлайн-платформа дозволяє обрати навчальний заклад у всеукраїнському переліку автошкіл, ознайомитись із кількістю академічних годин, що їх доведеться відвідати і відпрацювати кожному учню, та схемами маршрутів практичної частини іспитів.

Найбільш докладну інформацію можна знайти у розділі «Автошкола».

Нагадаємо, що вперше посвідчення водія видається терміном на 2 роки з обмеженим правом керувати транспортним засобом, під яким мається на увазі заборона перевищувати швидкість 70 км/год. Таке посвідчення змінюється на постійне без складання іспитів у разі відсутності або наявності не більше 2-х адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. У разі вчинення протягом двох років із дня видачі посвідчення водія трьох і більше адміністративних порушень, обмін першого посвідчення на постійне здійснюється зі здачею теоретичного і практичного іспитів у територіальному сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше і були позбавлені права на керування, не відбувається. Поновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється шляхом перенавчання в автошколі, після складання іспитів та отримання нового водійського посвідчення, яке вважатиметься виданим вперше – знову на 2 роки.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply