Майно по осені рахують: пройде осінній огляд будинків та інвентаризація

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Приміщення, будівлі та споруди комунальної власності територіальної громади міста оглянуть. Про це говориться у розпорядженні міського голови.

Згідно з розпорядженням, комунальним підприємствам належить провести належні огляди, за їхніми результатами скласти акти та надати їх разом із висновками щодо усунення виявлених недоліків до 31 жовтня в управління комунальної власності. Управління, в свою чергу, після узагальнення результатів подає інформацію міському голові в термін до 10 листопада поточного року.

Також видано розпорядження щодо інвентаризації майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста з метою впорядкування його обліку.

Комунальним підприємствам, організаціям та установам належить провести інвентаризацію майна станом на 1 жовтня.  Керівники організацій мають надати відповідні накази управлінню комунальної власності. Інвентаризаційні описи до управління повинні надійти до 1 листопада із одним винятком — КП «Броваритепловодоенергія» надасть дані до 1 грудня поточного року. Керівництву управління комунальної власності потрібно узагальнити результати інвентаризації за описами до 1 січня 2017 року.

Поділіться.

Залиште відповідь