Майже півтисячі талановитих дітей виступили для врятування онкохворих

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні в Броварах завершив свою роботу дводенний благодійний фестиваль International Charity Festival «InnaBrovary», організований Благодійним фондом допомоги онкохворим «Інна», Броварською міською радою та Броварською дитячою музичною школою.

Для участі у змаганнях було подано понад 100 заявок, а це майже 400 дітей. Серед творчої молоді — вокалісти, інструменталісти, вокальні та хореографічні колективи з Броварів та інших міст області.

5-6 листопада фестиваль проходив в приміщенні Концерт холу «Термінал» та міської дитячої школи.

До складу журі увійшли професіонали з України та інших країн, зокрема, Ірану, КНР та Ямайки. Закінчились змагання нагородженням переможців та вшануванням педагогів, що доклали зусиль до виховання юних артистів.

Не оминули увагою нинішній фестиваль заступник міського голови Лариса Виноградова та мер Броварів. Ігор Сапожко з’явився на заході разом з дружиною та донькою. Діана Сапожко в номінації «Гість фестивалю» виконала дві пісні для присутніх.

Всі зібрані кошти під час проведення фестивалю, фонд планує направити на лікування своїх підопічних http://fond-inna.org/

Поділіться.

Залиште відповідь