Машина з аміаком у Броварах не переверталася

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями ми вже повідомляли про підготовку та проведення комплексної перевірки виконання вимог законодавства щодо цивільного захисту та пожежно-техногенної безпеки. У рамках перевірки рятувальники  провели відпрацювання надзвичайної ситуації, що була попередньо змодельована. Треба відзначити, яку саме надзвичайну ситуацію доведеться ліквідувати, рятувальникам не повідомили.

Зрештою, служби дізналися, що на одній з вулиць «зазнав розгерметизації» внаслідок аварії спецавтомобіль, що перевозив аміак. Усі підрозділи у визначені терміни дісталися до «місця пригоди». Змодельована надзвичайна ситуація була відпрацьована на «четвірку».

Тим часом, попри нагадування у ЗМІ про відпрацювання 21 вересня потенційних надзвичайних ситуацій, у соцмережах почали з’являтися «сенсаційні світлини з місця події», що супроводжувалися тривожними повідомленнями. Тож іще раз нагадаємо: всі дії з ліквідації надзвичайної ситуації, що відбувалися 21 вересня біля буд. 36Б по вул. Петлюри, були змодельовані з метою перевірки стану цивільного захисту.

Поділіться.

Залиште відповідь