Масниця в Броварах: чи буде святкування цьогоріч

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цьогоріч традиційних заходів до Масниці в Броварах не буде. Про це «Трибуні-Броварів» повідомила очільниця відділу культури Катерина Мелікова.

Броварчани звикли, що біля  МКЦ «Прометей» на Масницю традиційно відбувається святкування з пригощанням варениками, млинцями, кашею, гарячим чаєм, а також іграми. Зокрема, і змаганнями зі знімання з високого стовпа подарунків.

Через посилення карантинних заходів, цьогоріч святкові заходи на Масницю скасували. «Ми сподівалися, що  хоч і в «лайтовій» версії , але все ж проведемо деякі святкові заходи до Масниці. Хай без частувань, але з невеликим концертом та лазінням на стовпа. Але, на жаль, COVID-19  уніс свої корективи», – розповідає Катерина Мелікова.

Нагадаємо, що станом на 10 березня Бровари перебувають у «помаранчевій» карантинній зоні.

Обмеження в «помаранчевій» зоні

карантинне зонування зона помаранчева

Дата Масниці залежить від Великодня і змінюється щороку.Традиційно відзначається ввесь тиждень напередодні Великого посту.

Аби дізнатися, коли буде Масниця, необхідно від дати Великодня відняти 48 днів – цього дня розпочнеться Великий піст. Тиждень перед Великоднем і є Масницею.

У 2021 році Великдень припадає на 2 травня, Масниця триватиме з 8 до 14 березня, а з 15 березня  в православних християн розпочинається Великий піст.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Відзначення дня народження Тараса Шевченка в Броварській ОТГ. Програма заходів. ОНОВЛЕНО

  2. У Броварах відбудеться музичний перформанс «Шевченко в моєму серці» (ВІДМІНЕНО!). ОНОВЛЕНО

  3. У Броварах на благодійному концерті онкохворим зібрали майже 12 тис. грн

  4. Дитячий конкурс «Іграшка твого міста»: нагородження переможців I етапу. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь