Мельничук просто «трохи відпочивав», — адвокат

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Начебто зниклий екс-голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук виявився цілим та неушкодженим. Про це на телеканалі NewsOne повідомив його адвокат Юрій Сухов.

За словами Сухова, Мельничук просто «трохи відпочивав» і має намір найближчим часом опублікувати відповідну заяву в Facebook.

Щодо будинку сім’ї Мельничуків, то там зараз нікого немає і будинок стоїть опломбований. Адвокат заявив, що співробітники Генпрокуратури викинули дружину і дітей Мельничука на вулицю.

Після затримання заступника голови КОДА Ігоря Любка за хабарництво Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль голови облдержадміністрації Мельничука, котрий днями терміново написав заяву про відставку.

Нагадаємо, 10 вересня після опублікування на сайті Президента України Указу про звільнення Мельничука з посади голови Київської облдержадміністрації згідно з поданою тим заявою, дружина екс-голови заявила, що в їхньому помешканні якісь озброєні люди провели обшук. Пізніше з’явилася інформація нібито Мельничук втік під час затримання посередника у хабарництві і може бути оголошений в розшук.

Одначе згодом Хатія Деканоїдзе, очільник Національної поліції, повідомила, що Максим Мельничук не має процесуального статусу в рамках розслідування отримання чиновниками ОДА неправомірної вигоди, і по справі не проходить. Одночасно з цим Деканоїдзе підтвердила факт звернення дружини Мельничука із заявою про зникнення чоловіка.

Поділіться.

Залиште відповідь