Мешканець Броварщини влаштував на своїй ділянці «бананову ферму»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Якщо ви хочете побачити, як ростуть мандарини, банани, апельсини та інші екзотичні фруктові дерева, зовсім не обов’язково купувати квиток на літак у теплі краї. Достатньо доїхати до села Пухівка у Броварському районі. Тут розташована унікальна ферма, де визрівають екзотичні плоди, повідомляє Україна туристична.

Мешканець села Рожни Анатолій Патій зробив теплицю за останніми новаторськими розробками та займається вирощуванням екзотичних соковитих плодів просто на своєму подвір’ї.

Попри те, що ферму пана Анатолія називають «банановою», тут зростають і інші екзотичні дерева — лимони, мандарини, апельсини. Кількість рослин на квадратному метрі теплиці надзвичайно велика: ананаси в горщиках, лимони на деревах, гранати — всього на подвір’ї селекціонера-новатора зростає понад 50 сортів екзотичних рослин. Коли дивишся на це «африканське розмаїття», складно повірити, що за стінами теплиці пронизливий вітер і температура «за бортом» зовсім не тропічна.

Власник диво-теплиці, Анатолій Васильович Патій, з гордістю проводить екскурсії у своїй садибі. Найбільше вражені побаченим діти — адже всі ці фрукти вони звикли бачити лише в супермаркетах, під плівкою, і ніколи не спостерігали, як вони зростають у живій природі.

Поділіться.

Залиште відповідь