Мешканці Героїв Небесної Сотні переймаються, що заради ремонту труб демонтують дитмайданчики

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тривають роботи на вулиці Героїв Небесної сотні в районі будинку №11 по усуненню наслідків аварії.

Нагадаємо, два дні тому стався прорив каналізаційних труб на зазначеній вулиці, а 23 жовтня навіть почав провалюватися асфальт.

Станом на сьогодні біля будинку працюють комунальники, техніка водоканалу та екскаватор.

Як стало відомо кореспонденту «Трибуна-Бровари», екскаватор, як зазначили комунальники, безкоштовно надали приватні особи «на допомогу місту». Власник екскаватора не захотів представлятися, мотивуючи тим, що не хоче зайвого піару.

Неофіційно комунальники скаржаться: профілактику каналізаційних труб потрібно робити щороку, а в місті масштабних ремонтних робіт останні 25 років не велося.

«Кожного року повинна бути планова реконструкція і мінятися по 100 метрів труб. А ми останні 25 років займалися лише політикою. І зараз займаємося! Аварія сталася, тому що труби вже в непридатному стані. Вони падають під навантаженням землі. Ви міняєте вдома побутову техніку? Ось і труби потрібно вже міняти. І по місту може впасти ще більше! Депутатам потрібно нарешті перестати думати про політику, а хоч трішки подумати про господарську частину міста!», — не на камеру розповіли комунальники.

Як розповіли мешканці будинку №11, опалення у квартирах є, а ось гарячої води немає.

«Нам не кажуть, скільки днів триватимуть роботи. І якщо будуть прокладати труби, то всі дитячі майданчики перед будинком можуть демонтувати. Хочемо йти до Сапожка та розмовляти. Зараз вони все розваляють, і будуть перед будинком катакомби», — розповіли мешканці будинку.

Чи будуть демонтуватися дитячі майданчики біля будинку через ремонтні роботи, комунальники навіть неофіційно не захотіли коментувати.

У ЗОШ №9, яка знаходиться поруч, перебоїв з опаленням та подачею води немає. Зараз у навчальних закладах канікули до 31 жовтня, та все ж, як запевнила адміністрація школи, ремонтні роботи на подачу води для закладу не впливають.

Поділіться.

Залиште відповідь