Мешканці на звітуванні Вадима Мутила: «Ми хочемо такого депутата назавжди»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на ранок 26 грудня у Броварах прозвітувалися депутати трьох політсил: «Радикальної  партії», «Єдності» та «ДемАльянсу». Однак на звітування до «радикалів» та «Єдності» виборці не прийшли. «ДемАльянс» під час звітування організував онлайн-трансляцію, яка виявилися більш ефективною. А позафракційний депутат Вадим Мутило традиційно пішов «у люди».

Зустрічі зі своїми виборцями Вадим Мутило призначив 23 грудня – вихідного дня на 10 год. біля буд. №10, що на вулиці Незалежності та на 11 год. –  на Героїв УПА, 13. Територіально округ депутата охоплює будинки 10, 10-А, 10-Б, що на Незалежності, та будинки на вул. Героїв УПА: №11, 12, 13, 13-А, 13-Б.

Голова будинкового комітету Павло Петрович запевняє: пан Вадим (так величають мешканці Вадима Мутила) зробив за два роки набагато більше, ніж усі депутати разом узяті, які були за 40 років на цьому виборчому окрузі. Саме стільки років їхній «десятці» – так люди називають свій будинок №10 на Незалежності. Мешканці, які зібралися біля «десятки» в очікуванні депутата, говорять навперебій: коли не подзвониш – завжди вислухає, у теоретичних питаннях проконсультує і дасть пораду; добився, щоб у під’їздах замінили двері, розбиті лампочки біля під’їздів; на прохання робив обстеження житлово-побутових умов, писав необхідні характеристики. А ще хвалять депутата, що людяний, уважний, не гребує своїм часом, щоб прийти, порадитися у вирішенні того чи іншого питання.

Активісти: пані Наталка та Павло Петрович

Одна з активісток будинку пані Наталія розповідає: відразу, як тільки Вадима Мутила було обрано депутатом, він розвісив на під’їздах будинків оголошення, де повідомив людей, що саме він є депутатом їхнього округу та вказав номер свого мобільного. Тож тепер тільки ледачі та байдужі не звертаються за допомогою до пана Вадима. Також пані Наталія хвалиться чи не найбільшим спільним досягненням депутата та активістів: вдалося вирішити довготривалу проблему в будинку. Так, стоматологічна поліклініка, яка розташована на І поверсі їхнього будинку, своє медичне сміття, часто закривавлене, викидала у їхні сміттєві баки та не сплачувала за вивіз непотребу. Також «завдяки» стоматологічній поліклініці часто забивалася каналізація. Як з’ясувалося, причиною цього стали відходи «виробництва» стоматологів – видалені зуби.

Власне, коли Вадим Мутило підійшов до громади (прийшов без запізнень – авт.) мешканці вже самі прозвітували за депутата. Тож пан Вадим спочатку розповів людям новини із останньої у цьому році сесії. Зокрема, що бюджет на наступний рік –  понад мільярд гривень і планується його перевиконання, що 54% бюджету формує податок із доходів фізичних осіб – безпосередньо броварчан. Розповів, що понад 420 мільйонів депутати виділили на освіту та понад 30 млн грн – на медицину. Тільки на допомогу онкохворим – 3 млн 500 тис. грн. Також повідомив, що «десятку» в наступному році утеплять. Так на сходових клітинах, де багато вікон, нижню частину заплановано закласти цеглою, а верхню – поставити нові вікна.

Пані Наталка та Вадим Мутило

Заплановано у будинку і ремонт ліфтів. Цього року проведено ямковий ремонт на внутрішньобудинковій території, а наступного року мають зробити капітальний ремонт проїзду і тротуарів. Під час довірливої бесіди озвучувалося питання можливості розширення зони паркування для автівок, а також перенесення на інше місце сміттєвих баків. Обговорили  мешканці з депутатом і проблему, що стосується проживання у  їхньому будинку людей, які ведуть аморальний спосіб життя, що несе загрозу здоров’ю, і, ймовірно, життю оточуючим. Тож вирішили, що депутат із цим питанням звернеться до поліції. 

Наступна зустріч із виборцями була призначена біля будинку №13, що на вул. Героїв УПА. Спочатку депутат познайомив присутніх із новинами з останньої сесії міської ради. Так у гуртожитку на Героїв УПА ,11 на наступний рік заплановано капітальний ремонт душової, яка перебуває у досить жалюгідному стані. Передбачено на 2018 рік і капремонт під’їздів у буд. 13–А, внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів біля буд. 15 та 15-А, вуличне освітлення біля буд.15, 15-А, 15- Б, водовідведення дощових стоків по вулиці Героїв УПА.  

У свою чергу активістки з буд. 13 попросили депутата звернути увагу на протікання у підвалі їхнього будинку старої каналізації, а також поцікавилися долею сусідніх гаражів, війни за які між мешканцями будинків тривають не перший рік: одні виступають «за» їх знесення, інші – проти. Однак саме 114 гаражів стоять на заваді капітального ремонту території та  її освітлення. Як повідомив Вадим Мутило, за фабрикою «Дружба» є земельна ділянка, де можуть розташуватися близько 600 гаражів. Туди і мають «переселити» незаконно встановлені споруди, розкидані по місту. Та це питання вирішиться після того, як керівництво фабрики дозволить під’їзд до земельної ділянки. Тож лише після перенесення гаражів можна буде говорити про впорядкування території між будинками 13 та 13-А.

Також депутат проконсультував мешканців, що робити, якщо їм не подобається обслуговування будинку ЖЕКом. Вихід – обрати іншу організацію. Присутні подякували депутату за участь у їхньому житті. «Піарщиків у нас було достатньо, а нормальних депутатів у нас ще не було. Ви, нарешті, наша людина», – резюмувала голова ініціативної групи буд. №13 Людмила.

Фото – авторки

Поділіться.

Залиште відповідь