Мешканці не прийшли на звітування депутатів броварської «Радикальної партії», але навідуються до приймальні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 22 грудня, мало відбутися звітування депутатів Броварської міської ради від партії «радикалів». Однак на анонсований за декілька днів захід навідався лише журналіст «Трибуни-Бровари». Лідер осередку Вадим Андрієвський все ж коротко розповів про зроблене у 2017 році. А Вікторія Коваленко надала звіт у письмовому вигляді.

Як зазначив Вадим Андрієвський, приймальня депутатів броварського осередку «Радикальної партії Олега Ляшка» працює в оперативному режимі: громадяни навідуються до їхнього офісу постійно, прохаючи допомогти з вирішенням тих чи інших питань. Саме цим обранець пояснює, чому жителі округу не прийшли на звітування сьогодні. Мовляв, люди приходять протягом усього часу, особливо пенсіонери. Депутатка Вікторія Коваленко вказує, що активність проявляють і багато мам.

Депутати звітували в офісі своєї політсили по вул. Гагаріна, 26, каб. 404

Вадим Андрієвський, округ якого лежить між вулицями Гагаріна, Героїв УПА, Короленка та Степана Бандери, розповів, що громадяни звертаються до нього з різноманітними питаннями. Це – від чищення місцевого озерця та обрізання дерев до питань газо- і електропостачання, узаконення прибудов у приватному секторі, проблем неблагополучних сімей і зникнення людей.

Зі слів обранця, для вирішення питань він пише депутатські запити і звернення до відповідальних органів і установ. А деякими проблемами обранці займаються безпосередньо. Вадим Андрієвський зазначає, що в під’їздах багатоповерхівки №29 по вул. Гагаріна за програмою енергозбереження вдалося передбачити встановлення нових вікон у 2018 році. Окрім того, на окрузі відремонтували міжбудинкові проїзди.

Вікторія Коваленко, у складі округу якої декілька багатоквартирних будинків навпроти ТРЦ «Термінал», надала журналісту «Трибуни-Бровари» свій звіт у письмовому вигляді. Як зазначає обранка, вона була присутня на всіх засіданнях Броварської міської ради та комісії з питань комунальної власності, до якої входить депутатка.

Вікторія Коваленко вказує, що провела понад 120 особистих зустрічей та консультацій, склала 95 актів обстеження житлово-побутових умов, так само писала депутатські запити і звернення, за результатами розгляду яких вирішували проблеми громади і надавали допомогу мешканцям.

Зі слів обранки, протягом року на її окрузі по вул. Симона Петлюри зробили ремонт у під’їздах одного з будинків, встановили новий і відремонтували старий дитячі майданчики, відремонтували покрівлю даху та здійснили утеплення і герметизацію швів у деяких багатоповерхівках. А також – пробурили свердловину для вдосконалення мережі колонок у Броварах.

Поділіться.

Залиште відповідь