Мешканці розповіли про сміттєву «клоаку» при в’їзді на Торгмаш

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На ділянці території поблизу нічного клубу «Сотка» (вул. Олега Оникієнка, в’їзд від району Масив в район Торгмаш), що огороджена з трьох боків парканом, постійно стоїть калюжа, а ливневі каналізації, які знаходяться прямо в ній, забиваються мулом після кожного дощу. В результаті — брудній воді немає куди діватися і, по-суті, після кожного випадання опадів вулицю Олега Оникієнка заливає. Про таку проблему на останній комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою розповіла мешканець одного із будинків по цій вулиці, заступник голови ГО «Рада голів ОСББ» Галина Котляр.

За словами пані Галини, оскільки вичищений мул та бруд немає куди дівати, їй довелося його скидати на «нічийний» клапоть землі між парканом і залишком мосту, який ще залишився від забудовника «Атлант». До того ж, сміттєва ділянка за рівнем знаходиться на один метр нижче, ніж уся вулиця Оникієнка, тож коли йде дощ, вода зливається саме на цей клапоть землі.

котляр

«Ділянка землі засмічується. Там постійно сидіть бомжі, зі своїми диванами. Там справжнісінька клоака! Ще й гараж нічийний стоїть — ним ніхто не користується п’ять років! До нього немає заїзду. І ось цю всю мою «спадщина» немає куди вичищати», — розповіла жінка.

За словами Галини Миколаївни, кожного разу, коли потрібно викачати цю калюжу, виникають різні конфлікти з директором КП «Бровари-Благоустрій» Андрієм Василенком.

Як заявив голова комісії, депутат Борис Дудко, обраний по ТВО №32, що охоплює вулицю Оникієнка, він обов’язково зустрінеться з мешканцями будинків №8, №10 та №12, долучить управління житлово-комунального господарства до проблеми і спільно спробують розв’язати цю проблему.

Поділіться.

Коментарі закриті.