«Міграція… а чурки до нас», – головний лікар під час доповіді про іноземців на Броварщині – ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На території Броварів та Броварського району мають право на постійне проживання понад 2,5 тис. іноземців. Причому, число таких осіб лише збільшується. Про це у понеділок, 26 березня, під час оперативної наради за участі заступника міського голови розповіла Лідія Петрик, керівниця броварського районного відділу Державної міграційної служби України в Київській області. Одразу після цих слів головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк зазначив: «Міграція… а чурки до нас…»

Як розповіла Лідія Петрик, наразі додатково триває перевірка іноземців, які постійно живуть на території обслуговування броварського відділу міграційної служби – у Броварах та Броварському районі. Зі слів доповідачки, мають право на постійне проживання більше 2,5 тис. осіб. Ба більше, їхня кількість «збільшується і збільшується».

Лідія Петрик

Такі озвучені дані головуючий на засіданні Григорій Голубовський коментував із неприхованим здивуванням в інтонації: «У Броварах і районі?.. Дві з половиною тисячі?». Одразу після слів Людмили Петрик зі свого місця взявся прокоментувати Валентин Багнюк, головний лікар Броварської районної лікарні: «Міграція… а чурки до нас… чурки…».

Слід зазначити, що під час оперативної наради були присутні близько 30-ти школярів. Як повідомила Оксана Мельник, очільниця управління освіти і науки Броварської міської ради, це – лідери учнівського самоврядування, які з 22 березня по 22 квітня проходитимуть стажування у 10-ти відділах виконавчого комітету. «Майбутні наші фахівці… Достойна зміна кожного із нас», – додала Оксана Мельник.

Поділіться.

2 коментарі

Залиште відповідь