Міст на Торгмаш: депутати підтримали реконструкцію, а не знесення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шляхопровід, який йде по вулиці Олега Оникієнка на район Торгмаш, буде й надаі реконструюватися. За це на сесії проголосувало 20 чоловік (депутати разом з міським головою). По суті, депутати проголосували за виділення додаткових 14 мільйонів гривень на проект (загальна вартість — близько 28-и).

Питання викликало «гарячу» дискусію. Зокрема, депутати від «Солідарності» — Євген Гредунов та Леонід Черепейнік, а також представник «Самопомочі» Андрій Василенко наголосили на тому, що проект не можна розглядати в принципі, оскільки немає точних цифр — скільки потрібно коштів на реконструкцію мосту і скільки — на його знесення, тобто, будь-яких порівняльних таблиць. І, можливо, на  переконання депутатів, набагато дешевше міському бюджету обійдеться знесення мосту (при цьому транспортну розв’язку зберегти), аніж його реконструювати.

Аргументи депутатів — прихильників ідеї реконструкції мосту — представників УКРОПу та РПЛ — стало те, що громада не зрозуміє процес, за яким спочатку частину коштів у реконструкцію мосту вже вкладено, а тепер його будуть зносити. А розробка проекту знесення мосту може затягнутися до кінця року.

До речі, депутати «Солідарності» апелювали, що на «земельній» комісії, коли це питання розглядалося, їх ввели в оману, що, мовляв, там по коліях їздять потяги, хоча фото, якими оперував депутат Андрій Василенко вказували на те, що колії в занедбаному стані.

Що ж, депутати, які проголосували за продовження реконструкцію мосту, фактично відповідальність за всі наслідки ДТП і жертви, які будуть на мосту, взяли на себе.

Звернемо увагу на те, що в «Свободі» Олег Шевчук та Сергій Бойко не голосували, тоді як Василь Кочубей та Олексій Здоровець проголосували «за». Увагу привертає те, що підтримали реконструкцію мосту депутати Вадим Мутило (позафракційний) та Юрій Скотніков («Самопоміч»).

1

Поділіться.

Коментарі закриті.