Трибуна – Бровари

Місто підтоплює невивезений сніг, кучугури досі не прибрали – ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Основною причиною підтоплень у Броварах є купи невивезеного снігу, які нагорнули і не вивезли броварські супермаркети. Водночас, комунальники активно працюють над відкачуванням води. Про це під час оперативної наради в понеділок розповів заступник міського голови Григорій Голубовський. Станом на сьогодні в місті досі можна побачити невивезені кучугури, які тануть … і не лише біля супермаркетів.

Найбільше претензій у чиновників викликала ситуація на площах біля супермаркетів, зокрема в центрі міста. «… всі торгові центри великі, там, де в нас площі, вони нагорнули великі кучугури. Зараз це все тане і тече в двори», – розповів під час наради Григорій Голубовський.

Кучугура біля “Форуму” по вул. Героїв Небесної Сотні, 5

Керівниця управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова додала, що по вул. Олімпійській минулого року були влаштовані пішохідна зона та прибудинкова територія. Однак місцевий «Форум» нагорнув там величезну купу снігу, через що людям нема де ходити.

Заступник міського голови зазначив, що такі дії є порушенням правил благоустрою. Він доручив керівнику спецвідділу з благоустрою Олегу Єжакову дати відповідні приписи підприємствам. А там, де їх не виконають, застосовувати жорсткіші санкції.

Олег Єжаков

Слід зазначити, що станом на сьогодні нашим журналістам не вдалося почути від броварських чиновників, чи встановили вони винних, чи видали відповідні приписи та склали акти про правопорушення правил благоустрою.

У супермаркеті «Форум» зазначили, що принаймні біля їхнього магазину по вул. Героїв Небесної Сотні, 5  не прибрані лише дві невеликі купи, які самі розтануть. Водночас, про жодні приписи та будь-яку інформацію від броварських чиновників вони не чули.

Тим часом, по тій самій вул. Героїв Небесної Сотні можна побачити великі купи, розташовані далеко від супермаркетів. До сьогоднішнього дня вони не прибрані та продовжують танути.

Купа снігу біля зупинки маршруток “Парк “Перемога”

Як розповів під час наради Григорій Голубовський, станом на понеділок комунальники вже 4 дні як качають воду. Керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко уточнив, що за ці дні були розконсервовані всі міські насосні станції. З неділі робота перейшла в посилений режим.

У понеділок можна було застати відкачування води з дворів

Зі слів керівника комунпідприємства, для відкачування води також залучили додаткову техніку. Усього в місті працюють 4 автономні насосні станції, а також були залучені 3 бензинові. Григорій Голубовський констатував, що відкачувальної техніки все одно замало, необхідно переобладнувати снігоочищувальну «на рейки відкачування води».

Поділіться.

Залиште відповідь