Мерія міста Такома спільно з українською діаспорою збирає кошти на придбання автомобіля швидкої допомоги місту Бровари. Усього потрібно $15 тис., повідомляє Takoma Weekly.

Бровари стали п’ятнадцятим за рахунком містом-побратимом Такоми. Як відзначається в заяві прес-служби мерії Такоми, в одному з районів Броварів, що нараховує 6000 домівок, до сих пір немає служби швидкої допомоги.

«Ваші пожертви допоможуть нам передати мешканцям цього району машину швидкої допомоги, якої вони відчайдушно потребують. Спільними зусиллями ми зможемо допомогти їм. Всі пожертви будуть спрямовані в Раду міст-побратимів Такоми, яка й буде займатися придбанням автомобіля», – повідомляється на сайті GoFundMe.

Служба пожежної охорони Такоми запропонувала виділити на допомогу Броварів свій старий автомобіль швидкої допомоги, GMC/Braun NW Type III 2011 випуску з дизельним двигуном Duramax.

Нагадаємо, у результаті поїздки делегації Броварів до США 8 серпня було підписано угоду про дружні відносини та співробітництво між містами Такома (Сполучені Штати Америки, Вашингтон) та Бровари. Таким чином, Бровари отримали ще одне місто-побратим.

Нині в м. Бровари діє 8 угод про співпрацю з регіонами далекого та близького зарубіжжя: Слуцький район – Республіка Білорусь, м.  Сілламяе (Естонська Республіка), Красницький та Гнєзненський повіти (Республіка Польща), м.  Фонтене-су-Буа (Французька республіка), м.  Санта-Марінела (Італійська республіка), м.  Тонала  (Мексиканські сполучені штати), м. Рокфорд (штат Іллінойс, США), а також діє Меморандум про зміцнення обміну і співробітництва з містом Чжаньцзян (КНР).

Довідка. Такоома (англ.Tacoma) — місто у штаті Вашингтон на східному березі затоки П’юджет-Саунд. Населення близько 230 тис. осіб. Південне найбільше передмістя Сіетла за 50 км від його центру. Місто назване за горою Такома або Тахома (сучасна гора Рейнер), що лежить за 93 км на південний схід від міста. Назва Такоми походить від індіанського takobet — «мати вод». Розквіту місто зазнало з побудовою тихоокеанської залізниці, кінцевим пунктом якої стала Такома. Місцевою пам’яткою архітектури є Такомський міст. У Такомі проживає понад дві тисячі українців, яких поєднує місцева українська діаспора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: