На Броварщині ліквідують безгосподарні сміттєзвалища. ПЕРЕЛІК

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київська обласна державна адміністрація ініціювала ліквідацію безгосподарних звалищ відходів на території районів області, зокрема на Броварщині. Про це минулого тижня повідомив голова КОДА Василь Володін. Днями в обласній і районній адміністраціях «Трибуні» надали перелік сміттєзвалищ, над ліквідацією яких планують працювати.

У Київській обласній державній адміністрації повідомили «Трибуні», що рішень про ліквідацію сміттєзвалищ на території міста Бровари не ухвалювали.

Як зазначив Василь Володін, ідеться про сміттєзвалища, розташовані поблизу або в межах природоохоронних зон, прибережних захисних смуг, об’єктів природно-заповідного фонду, цінних природних комплексів тощо, які можуть негативно вплинути на природу.

У відповіді на запит Київоблдержадміністрація повідомляє, що 13 листопада на підставі листа від Броварської райдержадміністрації вирішили укласти договір із виконавцем послуг щодо ліквідації звалищ відходів, господарів яких не виявили. Ім’я компанії в КОДА не уточнюють.

Перелік звалищ, які ліквідують у Броварському районі

перелік сміттєзвалищ

У Броварській райдержадміністрації вказують, що проведення робіт із екологічного безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів надано ТОВ «ПРОФТЕХПЕРЕРОБКА». Варто зазначити, що компанія з такою назвою відсутня в усіх відомих відкритих реєстрах.

Зі слів Василя Володіна, станом на 18 листопада роботи з ліквідації вже почалися, зокрема і в Броварському районі. Однак у відповіді на запит Київська обласна державна адміністрація це спростовує. За інформацією КОДА, дата проведення робіт наразі не визначена. Водночас термін дії договору на ліквідацію смітників – до 31 грудня 2020 року.

Як повідомляє Київська обласна державна адміністрація, джерело фінансування – спеціальний фонд обласного бюджету. Окрім того, висновків державної екологічної експертизи щодо зазначених об’єктів департаментом не видавали.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Сортувати, щоб не потонути у власному смітті. ВІДЕО
  2. Сміттєзвалища Броварів: хто винен і що робити. ВІДЕО
  3. Землю біля Погребів засмітили ртутними лампами. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь