На Київщині карантин не послаблюють – висока інцидентність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не має права ухвалити рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів у Київській області. Причина – на Київщині на 100 тис. населення хворіє більше, ніж дозволено. Про це сьогодні повідомила Київська обласна державна адміністрація.

Як зазначають у КОДА із посиланням на позавчорашнє рішення Кабміну, рішення про послаблення карантинних заходів ухвалюють з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в регіоні одночасно трьох ознак:

  • інцидентність – коли загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів становить менше 12 осіб на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для шпиталізації пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19 – менше 50 %;
  • середнє число ПЛРтестувань – понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Водночас на сьогодні в Київській області маємо такі показники:

  • інцидентність – 13,9 особи на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я – 8,9 %;
  • середнє число ПЛРтестувань – 19,2 на 100 тис. населення.

Як указують у КОДА, через перевищення допустимого значення інцидентності регіональна комісія з з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не має права ухвалити рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів.

Зазначимо, вчора у Броварській міській раді повідомили, що садочки міста виходитимуть із карантину поступово, не централізовано. Для їхнього відкриття необхідно вжити низку заходів, зокрема, забезпечити наявність дезінфекційних засобів, опрацювати маршрути руху дітей тощо.

Читайте також:

  1. У пансіонаті «Любов» у Зазим’ї новий спалах COVID-19
  2. Нові випадки COVID-19 в Броварах, Зазим’ї, Великій Димерці та Шевченковому. СТАТИСТИКА
  3. «Усього в броварській лікарні хворих на коронавірус 10 медпрацівників», – Валентин Багнюк
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply