На ліки для онкохворих виділили додатково 750 тисяч гривень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання 87-ої позачергової сесії Броварської міської ради депутати додали 750 тис. грн на програму із забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та медичними виробами на 2020 рік. Суму збільшили за рахунок зарплатні колективу комунального підприємства «Міський футбольний клуб».

Як зазначив раніше керівник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов, усі виділені кошти за цією статтею видатків підуть на ліки та медвироби для онкохворих.

Нагадаємо, під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету Ігор Кравцов просив виділити на ці потреби 1 млн грн. Однак пропоноване фінансування урізали. В остаточному проєкті рішення фігурувала сума в 400 тис. грн.

Ігор Кравцов

Ігор Кравцов. Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Під час сьогоднішнього засідання сесії депутат із «Голосу» Леонід Черепейнік висунув пропозицію збільшити дофінансування до пропонованого раніше 1 млн грн. Обранці цю пропозицію підтримали. Однак у голосування за проєкт змін до бюджету довелося внести зміни.

Як зазначила представниця фінансового управління міськради Наталя Кріпак, додати до запланованих 400 тис. грн можливо лише 350 тис. грн. Тобто загалом – 750 тис. грн.

Зауважимо, що перед ухваленням остаточного фінансового проєкту рішення обранці «завалили» проєкт виділення 350 тис. грн на зарплати колективу КП «Міський футбольний клуб». Їм бракувало одного голоса. Тож саме ці гроші і перерозподілили на ліки онкохворим.

Зазначимо, що місто додало також 470 тис. грн до міської програми «З турботою про кожного». Кошти потрапили у статтю витрат на дітей із атрофією. Зі слів чиновників, у 98 % випадків ідеться про онкологічні захворювання. Також 1,245 млн грн отримала Броварська багатопрофільна клінічна лікарня.

Читайте також

  1. На проєкт будівництва зливостокового колектора на Порошинці виділено 300 тис. грн
  2. На підтримку онкохворих місто планує виділити близько 900 тис. грн
Поділіться.

Залиште відповідь