На «Новій пошті» загубили MacBook Pro броварчанина

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Напередодні 20-річного ювілею з дня заснування «Нової пошти», у Броварах один із її клієнтів залишився без дорогокоштуючої посилки. Про це «Трибуні-Броварів» стало відомо з відкритого листування постраждалого клієнта та працівників «Нової пошти».

Як розповів журналістам «Трибуни-Броварів» броварчанин Сергій Павловський,12-го лютого у відділенні «Нової пошти» №8, що на вул. Чорновола, 2, замість очікуваного Apple MacBook Pro він отримав лише порожню коробку.

Дорогокоштуюча посилка могла загубитися і в місці відправки, та це мають з’ясувати працівники компанії «Нова пошта», що надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу. Саме про це йшлося і в листі-відповіді Сергію від представників мережі доставки.

«Це вже не перший випадок, коли я не отримую свої речі, які відправляв «Новою поштою». Десь 4 роки тому в іншому відділенні «Нової пошти» я також не отримав свою посилку – вона взагалі не доїхала з броварського термінала, – згадує «Трибуні-Броварів» про свій досвід користування послугами «Нової пошти» Сергій Павловський. – Тоді проблема вирішувалась близько двох місяців».

Представники ТОВ «Нова пошта» відмовились коментувати журналістам «Трибуни-Броварів» зникнення посилки, але пообіцяли вирішити проблему безпосередньо з постраждалим уже найближчим часом.

Як повідомив журналістам Сергій, станом на вечір 15-го лютого представники «Нової пошти» не зв’язувались із ним, аби повідомити про хід розслідування та терміни розв’язання проблеми, яка склалась у зв’язку зі зникненням Apple MacBook Pro.

ФОТО (колаж) – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Доставити посилки у межах України можна літаком. «Нова Пошта» спростувала цю інформацію

  2. Шахраї від імені «Укрпошти» розсилають листи-пастки

  3. У Броварах нове відділення «Укрпошти» відкрилося на території ЖК «Купава»

  4. «Нова пошта» із серпня піднімає розцінки на доставку відправлень

Поділіться.

Залиште відповідь