На оперативній нараді підняли нагальні питання життєдіяльності міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цього тижня триватиме відбір проб води з водогону міста з метою контролю якості питної води, яку споживають броварчани. Зокрема, і про це говорилося на розширеній оперативній нараді виконавчих органів міськради.

Зважаючи на зниження температури повітря, відслідковуватимуть температурний режим у дошкільних навчальних закладах, школах та медичних закладах Броварів. Про ці заходи поінформував Броварський райвідділ лабораторних досліджень.

Відпрацьовується система медичного огляду школярів у школах та ДНЗ міста. Це дозволить уникнути великих черг у дитячий поліклініці. Медичні працівники стурбовані: в Україні зафіксований випадок захворювання дитини на правець. Щоби уникнути розповсюдження вірусу, медики проводитимуть роз’яснювальну роботу для проведення профілактичних щеплень.

Комунальники завершують підготовку до опалювального сезону. Відповідним службам надано доручення посилити контроль з даного питання і своєчасно розпочати опалювальний сезон у дитячих та медичних закладах, установах та квартирах броварчан.

Після введення нових тарифів на житлово-комунальні послуги Управління соціального захисту населення зафіксувало збільшення звернень населення з питання оформлення житлових субсидій.

Співробітниками Броварського міжрайонного центру зайнятості на 16 вересня зареєстровано майже 500 безробітних, 40 — учасники АТО. Міський голова доручив управлінню освіти разом із центром зайнятості вирішити питання проходження трудової практики учнями Броварського професійного ліцею на міських підприємствах.

Поділіться.

Залиште відповідь