На перехресті Гагаріна та Небесної Сотні встановлять світлофори

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У центрі Броварів на перетині вулиць Гагаріна та Небесної Сотні з одного боку та виїзду від міської ради – з іншого планується встановлення світлофорів зі зміною організації дорожнього руху та перенесення автобусної зупинки.

Про це стало відомо на оперативній нараді виконавчих служб міської ради під час доповіді начальника Управління ЖКГ Світлани Решетової.

Зі слів Решетової підготовчі роботи розпочнуть наприкінці тижня. Проте терміни початку робіт, вочевидь, не влаштовують заступника міського голови.

«Якщо роботи розпочнуться в кінці тижня, то в акурат до Дня міста там усе розкопають та розриють і будуть люди стрибати через ямки. Тож якщо до свята ці роботи не встигають провести, то хай і не починають», — запропонував Голубовський.

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», Управління ЖКГ вийшло на тендерну процедуру щодо послуги «Капітальний ремонт перехрестя вулиць Гагаріна — Героїв Небесної Сотні (із зміною організації дорожнього руху)» з очікуваною вартістю 1 396 977 грн. У тендері взяла участь лише одна компанія — ТОВ «Дорекс-Безпека руху», з якою уклали угоду на 1 170 064,99 грн.

За технічними умовами, які погоджені з Департаментом Державтоінспекції, світлофори будуть відповідати Держстандартам України. Термін експлуатації очікується не менше 15 років.

Згідно тендерної документації передбачається:

— облаштування тротуарів з ФЕМ (фігурним елементом мощення);

— облаштування світлофорами з усіх чотирьох напрямків: по Гагаріна з боку Київської, з боку Небесної Сотні, з боку виїзду від міської ради та по Гагаріна з боку стадіону «Спартак»;

— облаштування дорожніми знаками, в тому числі й знаком для пішохідного переходу для людей з вадами зору;

— перенесення зупинки у напрямку руху до стадіону «Спартак» «Магазин «Варус» поближче до вулиці Київської навпроти «Ломбарду» та магазину «Watsons».

Також за технічним завданням до проекту уздовж вулиці мають зрізати три каштани, діаметр стовбура яких перевищує 32 см.

Згідно з кресленнями мають зрізати три каштани

Як розповів «Трибуні-Бровари» член технічної ради при виконкомі Олександр Короленко, даний об’єкт виносився на технічну раду ще навесні.

«Перший варіант, був зовсім не такий, як ви бачите зараз. Було надано ряд пропозицій та зауважень до проекту. Щось врахували, а щось ні. У початковому варіанті було тільки дві смуги руху перед перехрестям з вул. Небесної Сотні, я наполіг зробити три, зменшивши ширину смуг руху. Також не було острівця на куту стоянки автомобілів, де зараз полюбляють ставити автомобілі, що часто спричиняє аварійні ситуації і заважає нормальному проїзду.

Також бачу, що з моїх пропозицій враховано влаштування тактильних смуг для людей з обмеженими можливостями перед переходами, а ось на посадкових майданчиках чомусь їх немає. Також чомусь залишився не перероблений нерегульований пішохідний перехід, що суперечить основам безпеки руху та несе небезпеку для пішоходів. Але це все можна буде виправити при будівництві чи згодом, а ось якщо буде зрізано три чудові дерева, які згідно проекту «заважають» зупинці, —їх не повернеш. Насправді вони там не заважають, я навіть виходив з рулеткою та робив заміри і говорив міському голові, керівнику Управління Галині Плотніковій та його заступнику Тетяні Нагорній. Маю надію, що дерева залишаться живі», — прокоментував Олександр Короленко

Зараз, як відомо, по два світлофори для автомобілів та пасажирів встановлені на вулиці Гагаріна на пішохідному переході поблизу магазину «Варус».

Поділіться.

Залиште відповідь