На посаду керівника ДНЗ «Казка» претендують Сільвертюк та Синяк

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завершився прийом документів усіх бажаючих взяти у найпершому відкритому конкурсі на посаду керівника навчального закладу. Йдеться про дошкільний заклад «Казка», який відкривається у нашому місті.

І вже 10 серпня о 10.00, як інформує управління освіти і науки Броварської міської ради у приміщені актового залу адміністративної будівлі (вул. Гагаріна, 18)  відбудеться засідання конкурсної комісії з відбору  кандидатур на заміщення вакантної посади керівника ДНЗ «Казка». Знаходиться дитсадок за адресою вул. Чорновола В’ячеслава (територія 3-го мікрорайону).

Збереться конкурсна комісія о 9.00, щоб ознайомитися з документами тих, хто висловив бажання взяти участь у конкурсі.

Як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари», у конкурсі візьмуть участь два кандидати — це Валентина Сільвертюк та фахівець на прізвище Синяк.

Сільвертюк Валентина Олексіївна — вихователь-методист ДНЗ «Катюша». Закінчила Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова у м. Києві за спеціальністю «Дошкільне виховання». Педагогічний стаж — 14 р.

сільвертюк

Валентина Сільвертюк

Про пані Синяк поки що відомо, що на даний момент вона не працює в навчальних закладах міста.

Став відомий і повний склад конкурсної комісії:

  1. Сергій Бельський — голова постійної комісії з гуманітарних питань Броварської міської ради.
  2. Олег Берестовий — член постійної комісії з гуманітарних питань Броварської міської ради.
  3. Світлана Булка — завідуюча дошкільним навчальним закладом «Золотий ключик».
  4. Надія Лещик — заступник голови Громадської ради при управлінні освіти і науки Броварської міської ради, член ГО «Броварський народний контроль».
  5. Ігор Романенко — голова Громадської ради при управлінні освіти і науки Броварської міської ради, представник ГО «Асоціація батьків м. Бровари».
  6. Людмила Савченко — завідуюча дошкільним навчальним закладом «Лісова казка».
  7. Тамара Стельмах— заступник начальника управління освіти і науки Броварської міської ради.
  8. Ірина Туник — завідуюча відділом дошкільних, позашкільних навчальних закладів, виховної роботи управління освіти і науки.

Нагадаємо, ще 13 жовтня 2015 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про порядок призначення керівників навчальних закладів за конкурсом, а 5 липня 2016 року конкурсний відбір у Броварах впровадили відповідним рішенням виконкому, одначе, за ініціативи Громадської ради при управлінні освіти. Тож конкурс на посаду керівника дитсадка «Казка», що знаходиться в ІІІ мікрорайоні на вулиці Чорновола, стане дебютним.

Конкурсний відбір полягає у:

— поданні претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

— поданні претендентом мотиваційного листа і концепції розвитку навчального закладу та проведенні ним презентації на засіданні конкурсної комісії;

— вивченні конкурсною комісією поданих документів;

Дошкільний навчальний заклад, що входить до складу соціальних інфраструктурних об’єктів житлових комплексів « Лісовий квартал » і « Зелений квартал » в Броварах, розрахований на 120 місць. Загальна площа будівлі становить 2 тис. кв. м.

Очікується, що здадуть в експлуатацію ДНЗ у вересні поточного року. Однак, керівника новоствореного закладу почали шукати вже зараз.

Фото — “Маєш право знати”.

Поділіться.

Коментарі закриті.