На посаду заступника міського голови висувається представник Київської ОДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На посаду заступника міського голови з питань реалізації повноважень виконкому у сфері соціально-економічного розвитку, планування та обліку, забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку міста (зараз цю посаду займає Василь Олександрович Андрєєв) претендує вже другий кандидат.

Як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари», свою кандидатуру висуває 40-річний броварчанин, заступник начальника управління стратегічного планування та маркетингу Департаменту економічного розвитку та торгівлі Київської обласної держадміністрації Євген Несен.

Як зазначається у резюме кандидата, Євген Володимирович народився у місті Бобруйськ, Білорусь.

Закінчив Державний вищий навчальний заклад — Київський національний економічний університет (спеціальність — магістр з економіки підприємства).

Євген Несен має такий досвід роботи:

— заступник голови Ставищенської районної державної адміністрації Київської області. Опікувався проблемами соціальної сфери та капітальним будівництвом;

— директор КУ КОР «Київський обласний центр розвитку туризму», м. Біла Церква.

— директор Київського обласного контактного центру опрацювання звернень до органів виконавчої влади,  м. Київ.

— заступник Голови Правління ПрАТ «Укрпрофтур», м. Київ. На цій посаді опікувався питаннями економіки та фінансів, та перевіркою фінансово-господарської діяльності понад 100 суб’єктів господарювання системи ПрАТ «Укрпрофтур» (понад 5000 співробітників)

— генеральний директор КП КОР «Автогосподарство», м. Київ. В цей час підприємство протягом двох років поспіль (за даними Деркомстат ) входило в 10-ку найкращих підприємств України за даним видом економічної діяльності (нерегулярні автотранспортні перевезення)

— директор ПП «Автопрофіль», м. Київ;

— директор ТОВ «Автоальянс Центр», м. Київ;

— менеджер з продажу ТОВ «Автоальянс Центр», м. Київ

— водій, інженер з транспорту АТЗТ «Перша національна бізнес -компанія» — м. Київ;

Також зазначається, що Євген Володимирович вільно володіє державною,  російською та англійською мовами.

Був депутатом Боярської міської ради V скликання, радником голови Київської обласної ради (відзначений Почесною грамотою Київської обласної ради).

З 2014 року займається соціальними проектами — співзасновник та заступник директора БО БФ «Оберіг Роду». Благодійний фонд допомагає бійцям у зоні проведення АТО, та дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та багатодітним родинам, що опинилися в складних життєвих умовах.

Безпартійний. Одружений та виховує двох дітей.

 

Нагадаємо, що відбір триватиме у 3 етапи.

На 1-му — збір резюме, осіб бажаючих зайняти посаду заступника міського голови (приймаються до 30.11.2015 включно в юридичному відділі виконкому Броварської міської ради , за адресою м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кабінет 205).

На 2-му етапі — розгляд поданих документів на відповідність заявленим в оголошені вимогам (проводить міській голова — 3 дні після закінчення терміну прийому документів).

На 3-му етапі — Презентація (обговорення) претендентів на посаду (відбудеться 04.12.15 р. в приміщені міськвиконкому, за участю міського голови, депутатів та представників громадськості.

На 2-й позачерговій сесії міської ради, яка відбудеться 17 грудня, умовних переможців неформального конкурсу міський голова Ігор Сапожко рекомендуватиме на посаду його заступників, а депутати міської ради затверджуватимуть (або не затверджуватимуть) голосуванням. Тоді ж, на 2-й сесії буде розглянуте питання впорядкування умов оплати праці заступників міського голови.

Фото — особистий архів кандидата.

Поділіться.

Коментарі закриті.