На позачерговій сесії зніматимуть Здоровця з посади секретаря! Сапожко уже знайшов заміну?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В останній день весни, 31 травня, скликається позачергова сесія міської ради. Про це сповіщає офіційний сайт Броварської міської ради.

Порядок денний, можна сказати, сенсаційний:

  1. Про затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування з дострокового припинення повноважень секретаря Броварської міської ради Київської області VІІ скликання Здоровця О.М.
  2. Про дострокове припинення повноважень секретаря Броварської міської ради Київської області VII скликання Здоровця О.М.
  3. Про затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування з обрання секретаря Броварської міської ради Київської області VІІ скликання.
  4. Про обрання секретаря Броварської міської ради Київської області VII скликання.
  5. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області VII скликання від 15.03.2016 р. № 171-11-07 (зміни до виконкому).

 

Відзначимо, що сьогодні під час засідання Тимчасової контрольної комісії депутати «Свободи» збирали підписи під депутатським зверненням до міського голови Ігоря Сапожка щодо відкликання Олексія Здоровця з посади секретаря. От лише уголос про можливу позачергову сесію ще навіть о 17.00 30 травня ніхто не говорив.

Що може означати така миттєва реакція з боку міського голови на депутатське звернення (якщо це реакція на саме на депутатське звернення)? Можна передбачити лише два варіанти: або Сапожко має достатньо голосів, щоб пана Олексія залишити, або достатньо голосів, щоб відразу ж знайти йому заміну. На користь того, що Здоровцю уже знайшли заміну, говорить хоча б той факт, що на сесію винесене вже рішення про обрання нового секретаря і про те, що будуть зміни у виконкомі.

Зазначимо і ще одну деталь. Останні події: скандальна сесія, коли депутати «Свободи» вимагали, щоб Здоровець склав мандат, зникнення секретаря на два місяці, постійні відкриті і негласні вимоги «Свободи» до Олексія Здоровця скласти депутатський мандат, внесли певний неспокій у політичне буття міського голови.

Апогеєм протистояння партії «демократичного табору» і Сапожка стала небуденна подія із Олегом Шевчуком (лідеру «Свободи» невідомий у балаклаві завдав удару по голові, після чого депутат навіть втратив свідомість).

Як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари» з неофіційних джерел, наступного дня, після нападу, до свободівців приїжджав один із підлеглих міського голови Ігоря Сапожка, який запевняв, що мер Броварів до цієї неприємної історії не має стосунку. Зокрема, у розмові зі свободівцями з уст працівника «Білого дому» прозвучала фраза: «Ігор Васильович вважає, що Олексій відбився від рук».

Якщо зважати, що така розмова мала місце, то тоді розпорядження міського голови стає логічним.

Але не все так просто. Якщо міський голова висуває проект про призначення нового секретаря, значить кандидатура і голоси під неї у Ігоря Сапожка є.

Поділіться.

Коментарі закриті.