На програму відеоспостереження в Броварах планують «докинути» 233 тис. грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Програма «Безпечне місто Бровари на 2020 – 2023 роки» незабаром має отримати додатково 233 тис. грн. Їх планують «перекинути» з програми відшкодування частини кредитів, що надаються ОСББ та ЖБК на впровадження енергозберігання. Такі зміни закладено в проєкті рішення, який мають намір розглянути найближчої позачергової сесії Броварської міської ради – 26 листопада.

Під час сьогоднішнього засідання постійної депутатської комісії з комунальних питань представниця управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Людмила Павлик зазначила, що програма підтримання ОСББ не постраждає.

Павлик і Маковський

Людмила Павлик і Володимир Маковський під час засідання комісії

Зі слів чиновниці, суму в 233 тис. грн в межах програми цьогоріч не використали. Їх зекономили. Тому гроші вирішили перекинути на програму «Безпечне місто Бровари на 2020 – 2023 роки». Кошти підуть на встановлення і ремонт камер відеоспостереження.

Таке рішення підтримали 5 із 6 присутніх членів комісії з комунальних питань. Один – Андрій Саук – утримався. Тож питання винесуть на позачергову сесію Броварської міської ради 26 листопада із позитивною рекомендацією колегіального органу.

Комунальна

Під час засідання комунальної комісії

Зазначимо, програма «Безпечне місто Бровари на 2020 – 2023 роки» передбачає влаштування системи відеоспостереження в Броварах з метою посилення безпеки, запобіганню злочинності та дотримання правил благоустрою в Броварах.

Під час затвердження програми «Безпечне місто Бровари на 2020 – 2023 роки» на кожен із років передбачали витрати в 1,5 млн грн. А на програму підтримання ОСББ – по 250 тис. грн. Які суми витрачені і будуть витрачені цьогоріч на обидві програми, чиновники наразі не уточнюють.

Читайте також

  1. 300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії
  2. Бровари візьмуть 13,5 млн грн кредиту на освітлення вулиць
  3. 26 листопада – позачергова сесія Броварської міськради
Поділіться.

Залиште відповідь