На програму будівництв і ремонтів заплановано додатково виділити 17,6 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Програма будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення Броварської міської територіальної громади на 2019 – 2023 роки під час сесії 4 березня може отримати додатково 17,648 млн грн. Таким чином цьогорічний бюджет програми має зрости до 355,079 млн грн. Сьогодні відповідний проєкт рішення не без суперечок затвердила постійна депутатська комісія з комунальних питань.

Доріжки, парки і будинки

Як ідеться в пояснювальній записці до документа, найбільше пропонують додати на вулично-шляхову інфраструктуру та благоустрій – 12,2 млн грн. Серед них більше половини коштів – 6 та 1,974 млн грн – на ремонти і будівництва внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів і тротуарів.

Для реалізації нового будівництва, реконструкцій і капремонтів тротуарів і доріжок у бюджет додатково планують закласти 1,5 млн грн. Як розповіла заступниця начальниці управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Оксана Семеник, ці кошти підуть, зокрема, на об’єкти вздовж вулиць Гоголя, Кириченка, а також на тротуар на бульв. Незалежності, де раніше розривали котлован для ремонту каналізації.

До 3-ої сесії ради ОТГ

Засідання комунальної комісії 25 лютого

На нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт парків, скверів, зон відпочинку планують додати ще 1,695 млн грн.

437 тис. грн, зі слів представниці управління, запланували на ремонт трьох електрощитових. Іще 200 тис. грн – на реконструкцію чи капремонт конструктивних елементів будинку. Де саме проводитимуть ці роботи – чиновники не уточнюють.

Комунальні підприємства

531 тис. грн має отримати СКП «Броварська ритуальна служба». Як пояснив присутній під час комісії ексчиновник і керівник іншого комунального підприємства Григорій Голубовський, ці кошти необхідні СКП. Мовляв, нещодавно помер почесний громадянин міста. У положенні про таких осіб указано, що їхнє поховання має забезпечити місто. Але в СКП такі витрати не передбачені.

До 3-ої сесії ради ОТГ

Григорій Голубовський

Іще 300 тис. грн планують виділити КП «Броваритепловодоенергія» на поточний ремонт, утримання та технічне обслуговування бюветів і водозабірних колонок.

Заклади освіти, культури та спорту

Для робіт у межах програми в «гуманітарній» галузі пропонують додатково виділити 4,775 млн грн. Зокрема, реконструкція і капремонт інженерних мереж має «забрати» 1,695 млн грн. Конструктивних елементів – 250 тис. грн. Благоустрій території – 500 тис. грн. А нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт об’єктів – 1,2 млн грн.

Слід зазначити, що Оксана Семеник щодо багатьох статей витрат під час засідання не надавала деталізації – на які саме роботи та за якими адресами мають піти гроші. Це обурювало присутніх активістів і журналістів. Мовляв, про деталізацію просили неодноразово, в тому числі депутати нинішньої ради Броварської ОТГ.

Присутній секретар ради громади Сергій Богуцький пообіцяв, що відповідну деталізацію підготують на засідання постійної депутатської комісії з бюджетних питань.

До 3-ої сесії ради ОТГ

Сергій Богуцький

Фото – Антон Раков, Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. 4 березня – чергова сесія Броварської міськради
  2. Більше коштів на безпеку, менше – на ремонт будівель. Заплановані зміни в «освітній» програмі
  3. Що та де ремонтуватимуть у 2021-му році в Броварській ОТГ
Поділіться.

Залиште відповідь