На проєкт будівництва зливостокового колектора на Порошинці виділено 300 тис. грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання 87-ої позачергової сесії Броварської міської ради депутати не без суперечок і з мінімальною кількістю голосів підтримали проєкт будівництва закритого водостоку від вул. Гагаріна до пров. Корольова та від пров. Корольова до вул. Київської.

Як зазначала під час засідань профільних депутатських комісій представниця управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Людмила Павлик, ці гроші підуть на розроблення проєкту зливостокової каналізації.

Вул. Шолом-Алейхема

Вул. Шолом-Алейхема

На сьогоднішній сесії депутатка від ДемАльянсу Ірина Нікітчина запропонувала зняти питання з розгляду. З її слів, каналізація лише додасть води в наявний колектор, який уже зараз часто не витримує. Вода фонтанує з нього на вул. Михайла Грушевського в районі залізниці.

Опозиційні депутати висловилися за розгляд будівництва перехоплювального колектора в районі залізниці, який би вирішив питання перевантаженості. І лише потім – розглядати питання колектора в районі вул. Шолом-Алейхема.

Пров. Корольова

Біля пров. Корольова

Таку пропозицію депутати «провалили». «За» проголосували 9 обранців. За проєкт рішення в цілому голосували двічі. Спочатку він отримав 18 голосів, чого не достатньо для ухвалення рішення. А з другої спроби – 19 голосів, що є мінімальною кількістю для підтримки.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. 300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії
  2. 26 листопада – позачергова сесія Броварської міськради
Поділіться.

Залиште відповідь