Вечір Різдва багато містян зустрічали на центральній площі міста. Цього разу в програмі святкування було нагородження переможниць ІІ-го етапу конкурсу «Іграшка твого міста» та святковий концерт від гурту «SPIV BRATIV».

 Святкування  розпочалося із виступу народного колективу, який заспівав привітання із Різдвом.

Після цього ведуча свята запросила на сцену спонсорів конкурсу «Іграшка твого міста» і трьох переможниць ІІ-го етапу конкурсу. Ними стали 3 дівчинки, роботи яких набрали найбільшу кількість голосів при голосуванні на сайті.

І місце: Анастасія Яцина, 12 років (1023 голоси)

ІІ місце: Софія Шамудило, 9 років (963 голоси)

ІІІ місце: Анастасія Оболоник, 12 років (864 голоси)

Спонсори – представники 5-ох броварських підприємств – привітали переможниць та вручили їм подарунки. Також вони подякували Ользі Кунцевській – авторці чудової ідеї конкурсу.

іграшка твого міста

Ольга Кунцевська ( у центрі) з переможницями конкурсу та одним із спонсорів

Нагадаємо, у конкурсі «Іграшка твого міста» змагалися  діти від 6 до 17 років. Організаторам конкурсу – відділу культури – надійшло 338 робіт, частину з яких створили 75 дітей із інвалідністю.

На першому відбірковому турі конкурсу меценати обрали 19 переможців.

«Іграшка твого міста»: в Броварах відзначили переможців І-го етапу конкурсу 

Із усіх можливих тем для створення своєї іграшки, 10 учасників обрали тематику символів та пейзажів Броварів. Тож ці роботи виокремили, прикрасили ними символічну ялинку та подарували мерії.

Діти подарували броварській мерії новорічні «іграшки» з оригінальними малюнками

У фойє «Прометею» створили  5 метрову ялинку із 309 дитячих робіт – малюнків  іграшок, які не ввійшли до ІІ етапу конкурсу.

За 19 ескізами найкращих робіт виготовили  велетенські новорічні іграшки, якими оздобили вітрину  МКЦ «Прометей», де розташувалася  Резиденція зимових свят. 3-х переможців обирали самі містяни шляхом голосування на сайті.

Після нагородження розпочався святковий концерт. Цього разу до міста завітав чоловічій хор «Спів братів», який близько  години виконував композиції з класичних та сучасних творів.

іграшка твого міста

Виступ гурту «Спів братів»

Читайте також:

  1. Меценати нагородили переможців ІІ етапу конкурсу «Іграшка твого міста»
  2. У Броварах аматори підготували різдвяний вертеп та мріють про такий фестиваль 

Ангеліна Козлова

Фото – авторки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: