Сьогодні, 1 травня, близько 15 год у будинку на вул. Олімпійська, 10 із вікна кухні на 7 поверсі випав  дворічний  малюк. Медики «екстреної» констатували смерть хлопчика.

Виклик на «103»  надійшов о 14.28. Вже за кілька хвилин  чергова бригада «екстреної» служби  прибула на вул. Олімпійська, 10, де  біля першого під’їзду лежала дитина.

Фото – Надії Школьнікової

Після огляду хлопчика, медики констатували його біологічну смерть. Як зазначено в картці виїзду бригади, шкірні покрови обличчя, грудної  клітини та верхніх кінцівок дитини – бліді; на животі, стегнах  шкіра  синюшного кольору; дихання відсутнє, пульсація на магістральних судинах – відсутня, зіниці – розширені, на світло не реагують.  Електрокардіограма серця  підтвердила – дитина мертва.

Як розповіли очевидці, хлопчик випав із вікна кухні, що на 7 поверсі, на  асфальтне покриття.

За однією із версій, хлопчика, який сидів на підвіконні біля відчиненого вікна,  хтось із рідних випадково штовхнув. За іншою версією – старша 7-річна сестричка, яка  вибігла із під’їзду, помахала братику рукою, котрий сидів на підвіконні. Дитина  помахала у відповідь, і в цей час не втрималася і випала із вікна, що було на провітрюванні.

Як зауважують очевидці трагедії, скибка батона та ковбаси, які  залишилися лежати на асфальті, –  покійного Іванка.

Сусіди по будинку зауважують, що сім’я, де проживав покійний хлопчик  із батьками, бабусею з дідусем та сестричкою – неблагополучна. Однак, щоб кваліфікувати подію як «неналежне виконання батьківських обов’язків» чи «нещасний випадок», поліція має встановити її очевидців.

На Івана-Купала Іванкові мало виповнитися 2 роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: