На Торгмаші відкрився новий дитячий майданчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вул. Онікієнка нарешті відкрився дитячий майданчик, на який уже давно чекали мешканці масиву.

Один із найкращих дитячих розкажальних платформ міста має сучасні ігрові комплекси, гойдалки і все для дитячого відпочинку. Під ногами у малюків — шар гумового покриття, тож дитина, якщо випадково і впаде, не заб’ється.

maydanchyk5

Під час відкриття ігрової розважайки діти мали змогу гойдатися на гойдалках, опановувати ігрові комплекси, а ще веселилися та танцювали під музику.

Майданчик встановлено за допомоги корпорації «Рошен», щоправда передана у комунальну власність міста безкоштовно. Звичайно, справа не зрушила би з місця без допомоги небайдужих мешканців міста, батьків і матусь маленьких броварчан.

maydanchyk3

Депутат міськради Борис Дудко, який є одним із організаторів і координаторів тривалого процесу встановлення майданчика, виступаючи на його відкритті, зазначив, що при зведенні об’єкта було дотримано всіх необхідних норм та стандартів. Зусиль довелося докласти чимало: підшукування території, переговорний процес з корпорацією “Рошен” та міською владою, координування дій та зведення до спільного знаменника.

Під майданчиком — бетонна плита, саме цим обумовлено його розташування саме в цьому місці, адже під усім Торгмашем тягнуться інженерні мережі. Ігрові конструкції — дерев’яні, але вкриті трьома шарами водонепроникної фарби, тож дощ і сніг їм не страшні. На балансі комплекс перебуватиме у КП “Бровари-Благоустрій”, а периметр, за словами депутата, буде облаштований відеокамерами, які будуть під’єднанні до моніторів охоронних структур, що знаходяться поруч. Ті зможуть швидко викликати поліцію.

maydanchyk2

Як розповіли матусі, які прийшли з дітками, ділянку під ігрову розважайку шукали довго. Углиб мікрорайону, де будують багатоповерхівки, забудовники планують ставити практично коло кожної новобудови ігровий майданчик. А ось для умовно “старих” будинків таких розважальних комплексів бракувало. Тепер усі будинки, які йдуть від мосту у бік до мікрорайону, аж до магазину “Фора”, потрапляють під зону ігрового майданчика і діти зможуть там гратися.

У планах міської влади — облаштувати поруч із майданчиком футбольне поле з сучасним покриттям та освітленням.

Поділіться.

Залиште відповідь