На цьому тижні суд розгляне справу по землях Радіопередавального центру

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міськрайонна прокуратура подала позов до суду щодо повернення земель Радіопередавального центру у державну власність і зробила це вчасно. Про це у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» розповів директор РПЦ Олексій Скочко.

Нагадаємо, що термін позовної давності по скандальній справі із землями Радіопередавального центру, які опинилися у приватній власності, спливав 25 червня і були побоювання, що можуть знайтися різні сили, які будуть чинити перешкоди та затягувати процес, аби терміни подачі позовної заяви були згаяні. Наприклад, депутатський корпус попередньої каденції ухвалював рішення про зміну цільового призначення близько 95 га. землі із сільськогосподарського призначення на промислове, тож затягування процесу з боку міської ради, де керівництво залишилося незмінним, було б цілком логічним.

скочко

Олексій Скочко

Депутати нової каденції навіть на останніх засіданнях тимчасової комісії з питань повернення земель Радіопередавального центру у комунальну власність продумували різні варіанти для «підстраховки» (можливого подання позову від міської ради на випадок, якщо буде якесь затягування процесу або такий позов не зможе подати Броварська прокуратура).

Та умовно початковий етап успішно пройдено — Броварська міськрайонна прокуратура вчасно подала позов до суду проти «ділків», в руках яких опинилося майже 100 га. землі.

За словами Олексія Скочка, зараз позивач чекає на ухвалу суду щодо порушення провадження. Має це відбутися найближчими днями, ймовірно, цього тижня.

Після порушення провадження у справі, Броварська міська рада зможе підтримати позов та надати власні пояснення по суті спору.

Поділіться.

Коментарі закриті.