На узбіччі дороги на Богданівку знайшли снаряд РПГ

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Учора, 11 листопада, між Заліссям та Богданівкою піротехніки знешкодили снаряд РПГ (ручний протитанковий гранатомет). Його знайшов на узбіччі дороги, що веде на Богданівку, місцевий працівник комунального підприємства. Інформацію про це оприлюднив журналіст Анатолій Гаркуша в одній із груп у Фейсбуці.
 11 листопада близько 10:30 працівник богданівського комунального підприємства Федір Вишневський займався звичною для виконання своїх службових обов’язків роботою –  збирав у мішки різний непотріб уздовж дороги на Богданівку. Серед сміття побачив предмет зеленого кольору. І навіть узяв його до рук. Але коли зрозумів, що це – обережно поклав на узбіччя і зателефонував старості Богданівки Юрію Безпалому. 
Поки очікували приїзду поліції та спеціалістів муніципального центру безпеки, яких відразу викликали, перед місцем, де лежав снаряд, у якості попереджувального знаку чоловік виставив автомобільну шину.  
Згодом на місце знахідки прибули представники центру безпеки, правоохоронці, експерти, слідчі і піротехніки. Вони остаточно ідентифікували небезпечну знахідку. Нею виявився снаряд РПГ (ручний протитанковий гранатомет). І не часів Другої світової, а свіжий, адже як видно на фото, на ньому немає ні слідів іржі, ні слідів якихось механічних пошкоджень.
Спільно вирішили, що снаряд знешкодять на місці виявлення. Тож викопали яму в 150 метрах від узбіччя дороги, куди піротехніки обережно і перенесли снаряд. Тротил підвезли з Борисполя. І лише тоді пролунав вибух.
Як зазначено в дописі, експерти все зафіксували, а після вибуху ретельно зібрали уламки. Власне, експерти та правоохоронці і мають відповісти на запитання: як «свіжий» снаряд РПГ міг опинитися поблизу дороги з досить жвавим рухом транспорту?
 Варто зауважити, що неподалік знахідки розташований газопровід.
Поділіться.

Залиште відповідь