На вогнепальне поранення «швидку» викликала поліція, та — не приїхала

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Швидка допомога» у Броварах працює неефективно. Таке переконання висловив на засіданні виконкому присутній депутат Броварської міської ради Сергій Батюк («Солідарність»).

За словами Батюка, 1 травня за адресою Незалежності, 7 було вогнепальне поранення людини чоловіка.

«Коли я підійшов, на місці уже були, правда, працівники поліції, які викликали «швидку допомогу. Йшлося про вогнепальне поранення, але «швидка допомога» відповідала, що вона не приїде», — розповів депутат. Зі слів Батюка, причину невиїзду диспетчери «швидкої» пояснили малою кількістю машин (п’ять), які у той час були на викликах.

батюк

«Коли я зателефонував на 103 і поцікавився — коли найближчим часом приїде карета «швидкої» на вогнепальне поранення, мені відповіли: ми навіть приблизно не можемо сказати, коли це буде», — розповів Сергій Батюк, додавши, що медична реформа пішла місту лише на шкоду.

Також депутат розповів, що зі слів головного лікаря Центральної районної лікарні Валентина Багнюка, останній жодного впливу на службу «швидкої допомоги» не має.

«Працівники поліції не мали права доставляти людину до лікарні, але оскільки чекати далі було неможливо, то вони, можливо, і порушивши частково службову інструкцію, але на своєму службовому автомобілі доправили пораненого до приймального відділення лікарні. За це їм хочеться подякувати», — додав Батюк.

У відповідь міський голова Ігор Сапожко нагадав, що на оперативній нараді він задавав питання присутнім лікарям (головному БЦРЛ, станції екстреної медичної допомоги та центру первинної медико-санітарної допомоги) чи є між ними порозуміння і його запевнили, що таке порозуміння є.

Міський голова надав усне доручення вивчити інформацію і розібратися — чому не виїхала вчасно на виклик екстрена медична допомога.

Відзначимо, що на офіційних інтернет-ресурсах Національної поліції інформації про цей випадок не було.

Поділіться.

Коментарі закриті.