На засідання щодо мільйонних боргів басейну «Схід» прийде Олег Лісогор

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відомий український пловець та світовий рекордсмен Олег Лісогор завітає на сьогоднішню нараду о 13.00 трьох депутатських комісій, де буде заслуховуватися звіт нинішнього керівника КП «Оздоровчо-реабілітаційного центру» Олени Семенюк.

Очікується, що під час засідання члени трьох комісій — з питань ЖКГ, бюджетної та гуманітарної — спробують розібратися — яким чином басейн «Схід» вліз у борги на суму близько 2,5 млн. грн. (саме цей басейн більше року очолював Олег Лісогор).

Ситуація дійшла до того, що управління освіти і науки змушене було звертатися до депутатського корпусу відшкодовувати збитки майже на 1 млн. грн. за рахунок бюджетних коштів.

Передбачалося, що колишній секретар міської ради Олена Семенюк надасть звіт щодо ситуації, Олега ж Лісогора на засідання не запрошували.

Як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари», Олег Володимирович пообіцяв, що буде на засіданні, аби висловити свою позицію щодо ситуації.

Нагадаємо, що міський голова Ігор Сапожко наполягав на тому, що борги виникли за період керування басейном та КП «ОРЦ» саме Лісогора. Представники ж «Батьківщини», від партії яких Олег Володимирович балотувався у депутати на останніх виборах, наполягають на тому, що штатні працівники, зокрема, і бухгалтер, залишилися ті самі, що й при Олені Семенюк, яка працювала там до того, як стала секретарем міської ради VI скликання.

Поділіться.

Коментарі закриті.