На зупинках електричок Київ – Ніжин відновлюють посадку пасажирів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже цієї ночі, з 00:00 24 вересня, відновлять зупинки з правом посадки і висадки пасажирів усім приміським поїздам на дільниці Київ – Ніжин – Київ. Про це повідомляє Ніжинська міська рада Чернігівської області та Укрзалізниця.

Зазначимо, за інформацією Укрзалізниці, з 00:01 22 вересня на станціях «Ніжин» і «Носівка», що на ділянці Київ – Ніжин, оголосили про відновлення посадки пасажирів. Відтепер охочі на цих станціях можуть придбати квитки на поїзди сполученням:

  • № 45/46 Ужгород – Лисичанськ;
  • № 774/773 Київ – Шостка;
  • № 779/780 Суми – Київ, Вінниця;
  • № 786/785 Київ – Шостка.

Водночас цієї ночі, з 00:00 24 вересня, також знову ходитимуть із правом посадки і висадки пасажирів приміські електрички з/до Ніжина, зокрема і в напрямку до/з Києва. Про це йдеться в повідомленнях Ніжинської міської ради та Укрзалізниці. Відкриється і продаж квитків.

Як зазначено в оголошеннях, обидва рішення про відкриття залізничних перевезень ухвалили на підставі рішення державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 32 від 21 вересня 2020 року.

Як було

Місто Ніжин і Носівський район на Чернігівщині раніше потрапили до червоної зони карантину, що передбачало припинення транспортного сполучення. Із понеділка 21 вересня, за інформацією Кабміну, вказані регіони червону зону не покинули і лишаються в ній до цього часу.

Як ідеться в повідомленнях на сайті Південно-Західної залізниці, з 14 вересня по сьогодні, 23 вересня, на всіх напрямках електричок Київ – Ніжин діяла заборона на посадку пасажирів і продаж квитків.

А саме – на платформах і станціях «Ніжин», «Володькова Дівиця», «Дослідна», «Носівка», «Космічна», «Кобижча», «Попудренко», «Бобровиця», «Макарівка», «Марківці», «Ярославка», «Трубіж».

Читайте також

  1. Електрички «Київ – Ніжин» і «Київ – Конотоп» зношені на 92 %, число вагонів скорочують, – «Укрзалізниця»
  2. Електричкою з Броварів до Києва кожні 10 хвилин: Укрзалізниця оновить систему приміських поїздів
  3. Футбольні фани розтрощили вагон електрички Ніжин – Київ. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь