У Рожівці на сміттєзвалищі загорілась кабіна вантажівки – сміттєвоза. Обійшлося без жертв. Пригода сталася вчора вдень. Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Київської області.
Як зазначають рятувальники, сповіщення про займання сміттєвоза надійшло вчора, 23 березня, об 11:34. Уже о 12:00 пожежу локалізували, а в 12:10 – ліквідували.


За інформацією ДСНС, після прибуття на місце пригоди встановили, що зайнялась кабіна вантажівки. Як видно з фото, сміттєвоз зазнав непоправних пошкоджень. Водночас, зі слів рятувальників, травмовані та загиблі відсутні. Причини пожежі встановлюють.
Фото – ДСНС
Читайте також:
