Начальник поліції: депутати запрошують на наступну сесію Янчинського. Громада хоче повернути Клименка?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нового тимчасово виконуючого обов’язки начальника Броварської поліції треба запросити на наступну сесію Броварської міської ради. З такою пропозицією до міського голови Ігоря Сапожка від імені депутатського корпусу під час 1-й сесії міської ради звернулася депутат міськради і лідер «Демократичного Альянсу» Аліна Дяченко.

«Потрібно, щоб і депутатський корпус, і громада могли з ним поспілкуватися і почути його бачення — як він збирається захищати і забезпечувати порядок у місті», — сказала Аліна Дяченко.

Нагадаємо, що днями був представлений новий тимчасово виконуючим обов’язки начальника Броварської поліції — колишній начальник Макарівського РВ ГУМВС України в Київській області підполковник міліції Олег Янчинський.

Водночас, депутат Броварської міської ради від БПП «Солідарність» Сергій Батюк зачитав звернення до депутатського корпусу, за його словами, від представників громади:

«Шановні депутати! Громада звертається до Вас з проханням підтримати кандидатуру Клименка Миколи Федоровича на посаду начальника Броварської поліції.

Хочемо нагадати, що в 2014 році, за підтримки громади, Клименко Микола Федорович був призначений на посаду начальника Броварської міліції.

Клименко Микола Федорович зарекомендував себе як професіонал своєї справи, в розкритті особливо тяжких правопорушень.

За цей час не допущено значного росту злочинності на території міста Бровари та Броварського району. Були припинені «кришування» та побори з підприємців зі сторони працівників міліції. Також Клименко працював з честю за режиму Януковича, не заплямував свою репутацію виконанням злочинних наказів під час Революції Гідності.

Виходячи з вищевикладеного та керуючись статтею 2 розділу І ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 40 Розділу ІІ Конституції України «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина», громада міста звертається до депутатів Броварської міської ради з проханням підтримати кандидатуру Миколи Клименка на посаду очільника Броварської поліції», — говорилося у листі, який зачитав Сергій Іванович.

Відзначимо, що і пропозицію Дяченко, і листа Батюка зал підтримав оплесками.

Нагадаємо, що за підсумками переатестації, яка зараз триває в правоохоронних органах, буде вже призначатися начальник поліції на постійній основі.

Поділіться.

Коментарі закриті.