Начальника Броварського відділу поліції хочуть усунути з посади?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Активісти Броварського району написали колективне звернення на ім’я голови МВС Арсена Авакова, голови КОДА Василя Володіна та голови Броварської РДА Георгія Біркадзе з проханням призначити нового очільника Броварського відділу поліції. Як пише «Апостроф», підписанти просять звільнити Максима Скидана. Що говорить новопризначений очільник РДА та сам «звинувачений»? 

Автори звернення заявили, що Скидан гальмує кримінальні справи в районі через «зрощування» керівництва районного управління поліції з напівкримінальним бізнесом у районі.

Як пише «Апостроф», у зверненні наголошують, що в Броварському відділі поліції наразі знаходиться ціла низка кримінальних проваджень щодо видобування піску компаніями ТОВ «Собі», ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД», ТОВ «Ажур-Д», ТОВ «Компанія «Позитив», і жодне з них не рухається і його не передають до суду.

(Натиснути на фото для збільшення)

Повний список підписантів можна переглянути ТУТ

Окрім справ про пісок, активісти вказують на низку «похованих» проваджень щодо посадовців. Зокрема виокремлюють п’ять проваджень проти посадових осіб Броварського міськвиконкому на чолі з мером Броварів Ігорем Сапожком. Йдеться про факти зловживання службовим становищем та розтратою бюджетних коштів.

Також є кілька проваджень стосовно посадових осіб сільрад району, яким інкримінують заниження оцінки земельних ділянок під час здання їх в оренду, через що бюджет недоотримав значні суми грошей, а також порушення під час приватизації сільрадами об’єктів соціальної сфери.

«Розпочаті кримінальні виробництва слідчими Броварського ВП розслідуються повільно та безініціативно або не розслідуються взагалі. Неодноразові звернення до начальника Бров арської поліції Скидана результатів не дали. Броварський відділ поліції зайняв пасивну споглядацьку позицію, тим часом поки протизаконна діяльність триває, а винні особи продовжують вчиняти злочини й залишаються непокараними», – написано в зверненні.

БІРКАДЗЕ ТА СКИДАН  КОМЕНТУЮТЬ

«Лист на ім’я Арсена Авакова до Броварської РДА не надходив – його немає в нашому реєстрі. До нас надходив лист від активістів на ім’я Володіна В.Г. та Нєбитова А.А., зареєстрований 27.10.2020 року, – повідомив новопризначений очільник РДА Георгій Біркадзе. – Вважаю, що мені зарано коментувати результати діяльності та ефективність роботи начальника поліції. Однак можу сказати, що я тісно співпрацюю зі слідчим відділом Броварського відділу поліції на чолі з Олексієм Шаповалом, і його роботою задоволений.
Також зазначу, що мені імпонує робота начальника поліції Київської області Андрія Нєбитова. У нас із ним повне взаєморозуміння, і я вдячний за його підтримку».

Наразі Максим Скидан на лікарняному, але «Трибуні-Броварів» прокоментував інформацію, опубліковану в «Апострофі»:

«Потрібно в активістів уточнити, що саме їм не подобається та звідки в них інформація про Єдиний реєстр досудових розслідувань? Але щоб це уточнити, то саме звернення потрібно було правильно оформити. Крім ПІБ та підпису, в даному документі повинна зазначатись і адреса кожного підписанта. Також у документі не зазначається і дата самого звернення. Сумніваюсь, що дане звернення буде розглядатись», – прокоментував отриману інформацію  Максим Скидан.

Нагадаємо, Максим Скидан родом із Броварщини – села Красилівка. Очільником броварської поліції його призначено 4 місяці тому. До цього Скидан очолював Переяслав-Хмельницький відділ поліції. А в 2017 році Максим Скидан працював на посаді заступника начальника Броварського відділу поліції.

Також зазначимо, що 10-го листопада на Погребському шляху, що між Троєщиною та Погребами, відбулася акція протесту проти видобування піску. Під час неї сталися сутички між активістами та невідомими в темному одязі. А вже після протесту на АЗС у Погребах один із молодиків учинив стрілянину. Його затримали правоохоронці.

Фото – «Апостроф»
Головне фото – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Призначено нового очільника Броварського відділу поліції

  2. Ексзаступників начальника броварської поліції підвищили

  3. Стрілянина в Погребах після акції блокування видобутку піску: поліція затримала хулігана. ВІДЕО

  4. Громаді Броварів та району представлено нового голову РДА

Поділіться.

Залиште відповідь