Начальницю Управління ЖКГ Галину Плотнікову звільнено та переведено на іншу роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Начальниця Броварського Управління ЖКГ Галина Плотнікова більше не очолює зазначене відомство і переведена на іншу роботу. Про це стало відомо з кількох офіційних джерел.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2017 року начальник Управління ЖКГ Галина Плотнікова перестала виходити на роботу. В управлінні «Трибуні-Бровари» спочатку повідомили, що Галина Володимирівна на лікарняному (пошкодила ногу), а після лікарняного — взяла майже на три тижні відпустку. Як запевняла т.в.о. начальника УЖКГ Світлана Решетова, пані Плотнікова мала вийти з відпустки 11 вересня. Однак ані 11-го, ані 18 вересня Плотнікова на оперативну нараду виконавчих служб міської ради не з’явилася.

Як заявив «Трибуні-Бровари» міський голова Ігор Сапожко, пані Плотнікова більше не є начальником УЖКГ: «Вона переведена за власним бажанням у інший підрозділ. У який саме — уточніть у відділі кадрів».

У Секторі кадрової роботи та нагород повідомили наступне: 1) пані Плотнікова призначена адміністратором Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), 2) тимчасово виконуючою обов’язків начальника Управління ЖКГ призначено її заступника Світлану Решетову.

І міський голова, і сектор кадрової роботи та нагород відмовилися коментувати мотивацію такої кадрової ротації.

Взяти коментар у самої Галини Володимирівни не вдалося.

Поділіться.

Залиште відповідь