«Нафтогаз» назвав березневу ціну для споживачів. Чи є дешевший газ?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» назвала ціни на газ для споживачів у березні. Так, ціна для побутових споживачів у рамках тарифного плану «Місячний» становитиме 6,86 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки), повідомляють у пресслужбі компанії.

Для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний» минулого року, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) також забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника, щоб ці споживачі не залишитися без газу, поки не виконають перехід до нової газопостачальної компанії. Ціна на газ для клієнтів ПОН у березні – 6,99 грн/куб.м із ПДВ без вартості розподілу (доставки)», – сказано в повідомленні.

Нині газ від постачальника «останньої надії» отримують понад 300 тис. клієнтів.

«Лише  січні та лютому цього року майже 150 тис. домогосподарств опинилися без постачальника – клієнтів у Мелітополі та Мелітопольському районі (Запорізька область), Лубнах та Лубенському районі (Полтавська область), Коростишеві та Коростишівському районі (Житомирська область) тимчасово обслуговує ПОН (ГК «Нафтогаз України»)», – зазначають у компанії.

ІНШІ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНИКИ

Станом на ранок 24 лютого, більшість газопостачальних компаній оприлюднила свої ціни на березень.

Ціни на газ березень 2021

Як і в січні, 8 компаній встановили ціни від 6,70 грн до 6,97 грн за кубометр. Решта – до кінця березня не перевищили запроваджену урядом граничну ціну в 6,99 грн.

Найкращу пропозицію на березень – 6,70 грн за кубометр – підготувала компанія «Megawatt». Це на 9 коп. менше, ніж у лютому та січні.

На 5 коп. дорожче – по 6,75 грн за куб – запропонувала компанія «Агросинтез Трейдінг». Це на 13 коп. вигідніше за їхню лютневу пропозицію.

Таку саму ціну запропонували й компанії «Еру Трейдінг» та «Еру Людям».

Далі з пропозицією 6,86 грн за кубометр – газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

6,88 грн за куб пропонує «Евода Трейд», 6,90 грн – «Газпромпостач», 6,94 грн – «Газ АП», по 6,97 грн – «Волиньелектрозбут» та «Закарпаття Енергозбут».

НЕВДОВОЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ

Ці компанії залишили свої ціни на березень на лютневому рівні.

Споживачі газу невдоволені його ціною і, поки що, безрезультатно намагаються дізнатися у своїх постачальників про принцип розрахунків таких тарифів.

Споживачі вказують, що за останній місяць ціна за газ у Європі знизилась на 25%, а в Україні вартість газу або росте, або стоїть на місці.

ФОТО – Андрій Захарченко, Газ Правда

Читайте також:

  1. Нафтогаз підвищив ціну на газ для населення на 14%

  2. За газ споживачі тепер отримуватимуть по 2 платіжки

  3. Знизити тарифи! Жителі Великодимерської громади написали лист Зеленському. ФОТО

  4. У Мокреці коротке замикання та витік газу ледь не наробили лиха. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь