Знизити тарифи! Жителі Великодимерської громади написали лист Зеленському. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25-го січня у Великій Димерці група жителів громади ухвалила та підписала Заяву до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо вимог, пов’язаних з несприйняттям підвищення тарифів на природний газ та електроенергію. Про це у соцмережі Фейсбук повідомляє Анатолій Гаркуша.

Близько 90 місцевих мешканців зібралися біля Великодимерської селищної ради аби висловити свій протест на підняття вище вказаних тарифів в умовах в умовах дуже низького рівня пенсій, доходів громадян і, тим паче в умовах коронавірусу та пов’язаних з цим карантинних заходів.

«Укладачі Заяви назвали буквально «рабством» ситуацію щодо підвищення тарифів на природний газ, електроенергію», – йдеться у повідомленні.

Уряд погодив нову вартість електроенергії для населення з 1 січня. ВІДЕО

Заява президенту, підвищення тарифів Велика Димерка

Представники громади, хто сьогодні підтримав протест своєю присутністю та підписанням Заяви, вимагають від найвищих керівників держави вжити ряд рішучих заходів:

  • Негайно звільнити керівників НКРЕКП.
  • Скасувати підвищення тарифів на газ та електроенергію з 1-го січня 2021 року.
  • Усунути з ринку посередника-прокладку – НАК «Нафтогаз України».
  • Звільнити з посади голову «Нафтогазу України» А.Коболєва та розпочати розслідування щодо його діяльності.
  • Провести націоналізацію Облгазів, Обленерго, що забезпечить енергетичну безпеку країни, аудит їхньої діяльності та передати матеріали до ДБР для розслідування.
  • Ухвалити кілька законів, які зроблять цивілізованим ринок газу та електроенергії. Зокрема, протестанти вимагають від законодавців ввести посади Омбудсменів із захисту прав споживачі у сфері ЖКГ та передбачити їх обрання територіальними громадами.

Заява президенту, підвищення тарифів Велика Димерка

Підписаний присутніми документ передали селищній раді, де вже 28-го січня депутати додадуть його до розгляду цього питання на своїй сесії.

Як повідомляє Анатолій Гаркуша, ініціатором проведення акції протесту виступив місцевий активіст Олег Кияшко. Через об’єктивні обставини сам він був відсутнім, а функції головуючого виконував Євген Романюта.

ФОТО – Анатолій Гаркуша

Читайте також:

  1. Підвищення тарифів на електричну енергію з 1 жовтня – фейк, – Міненерго

  2. Акція протесту проти грабіжницького тарифу

  3. Уряд погодив нову вартість електроенергії для населення з 1 січня. ВІДЕО

  4. В Україні здорожчала електроенергія. Що буде з платіжками?

Поділіться.

Залиште відповідь