«Нас порахували»: проводитимуться роботи  з обліку дітей шкільного віку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На офіційному порталі Броварської міськради оприлюднено розпорядження міського голови про здійснення обліку дітей та підлітків шкільного віку від 6 до 18 років.

Згідно з розпорядженням, керівники КП «Бровари-Благоустрій», управління комунальної власності, житлово-будівельних кооперативів, ОСББ утворять робочі групи, які займуться обліком дітей. У складі цих груп працюватимуть представники Броварського БТІ, центральної районної дитячої лікарні, Броварської ВП ГУНП у Київській області та місцевого управління статистики.

Керівники Броварського райвідділу ДМСУ в Київській області, служби у справах дітей та сім’ї, управління містобудування та архітектури та загальноосвітніх навчальних закладів мають надавати всебічну допомогу робочим групам щодо роботи з обліку дітей.

Нагадаємо, згідно зі ст. 14 Закону про освіту, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування організовують облік дітей дошкільного та шкільного віку, контролюють виконання вимог щодо навчання дітей у навчальних закладах. Роботи з обліку проводяться з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти.

Поділіться.

Залиште відповідь