Наслідки пожежі в гуртожитку: знищено 15 кімнат, вагітну забрала “швидка”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 11 квітня, близько 22:00 на Торгмаші горів останній, 4-й поверх, адмінбудівлі, самовільно переоснащеної під гуртожиток. Загиблих немає, однак від отриманого шоку стало зле вагітній. Шість сімей після пожежі поїхали до своїх родичів, а от 10 сімей, де 16 дорослих та 8 дітей, залишилися без даху над головою і потребують допомоги.

Із  інформації, розміщеної на офіційній сторінці РУ ГУ ДСНС України в Київській області, стало відомо, що 11 квітня, близько 22 год, по вул. Гельсінської групи (колишня Будьоного), 14-Б  по всій площі горіли горище та покрівля. Для ліквідації пожежі на місце було направлено 12 автоцистерн та  2 автодрабини підрозділів 5-ДПРЗ м. Бровари та СПК Броварського району, а також залучено спеціальну пожежну техніку з гарнізону м. Київ.

Через дві години після повідомлення, о 24 год, Броварським рятувальникам вдалося пожежу ліквідувати та евакуювати близько 60 мешканців. Усього ж у чотириповерховому адміністративно-побутовому корпусі, переобладнаному під гуртожиток, мешкає близько сотні осіб. На думку  рятувальників, переобладнання будівлі відбулося не законно.

«Загиблих та постраждалих немає», – повідомив журналістам «Трибуни» головний інспектор Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київський області Віталій Половко. Та, як зазначив головний лікар Броварської лікарні Валентин Багнюк, унаслідок стресу від побаченого стало зле вагітній жінці, тож очевидці викликали «швидку».

За словами Віталія Половка, згоріло 15 кімнат і одна ванна, та після відновлювальних робіт із дотриманням усіх будівельних норм, проживати на 4 поверсі буде можливо. Третій же поверх від вогню не постраждав, але внаслідок гасіння  його також залило водою. Що саме стало причиною загоряння – поки що невідомо: наразі на місці працює експерт.

У Фейсбук оприлюднено інформацію, що без даху над головою, елементарних речей для прожиття та одягу, залишилося 16 сімей-переселенців та сімей воїнів АТО.  Один із постраждалих  – Володимир, цю інформацію підтвердив. “Зараз 6 сімей виїхало до своїх родичів, а 10 – не знають, що робити. Поки що 16 дорослих та 8 дітей віком від 2 до 16 років, будуть мешкати у сусідів”, – каже чоловік.  Як стверджує Володимир,  під час пожежі мешканці самі почали гасити вогонь вогнегасниками, а  вже потім викликали пожежних. До їхнього приїзду люди самотужки і евакуювалися.

Наразі постраждалі потребують, у першу чергу, одягу, посуду та меблів. Небайдужі намагаються допомогти погорільцям, хто чим може. У свою чергу Броварський Червоний Хрест також обіцяє допомогу.  «Про пожежу ми нічого не знали, – каже голова Броварського осередку Червоного Хреста Лілія Драпей, – але якщо люди звертатимуться – будемо допомагати».

Фото – зі сторінки Броварського РУ ГУ  ДСНС  України в Київський області  

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply