Наживо й онлайн: як святкуватимуть День незалежності України в Броварах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

День незалежності України відзначать «на перетині двох світів». 24 серпня в парку «Перемога» відбудуться низка заходів. А вже зараз участь у святкуванні можна взяти онлайн. Плани організаторів публікує відділ культури на сайті Броварської міськради.

Чиновники вказують, що охочі відсвяткувати в Броварах ввечері 24 серпня можуть очікувати на численні локації та презентаційні простори, фотозони та майстеркласи, артспейс юних художників та благодійний ярмарок у парку «Перемога».

Охочих провести своє дозвілля активно чекатиме квестова програма з купою цікавих завдань, у розв’язанні яких стане у нагоді мобільний «помічник», ідеться в повідомленні організаторів.

А вже зараз заклади культури на своїх сторінках у Фейсбуку пропонують взяти участь в онлайнзаходах, мета яких розширити можливості аудиторії щодо творчої реалізації кожного та об’єднати всіх навколо ідеї святкування.

Щоби взяти участь у онлайнподіях, варто підписатися на :

Як зазначають організатори, зустріч офлайн неодмінно відбудеться, якщо це дозволять епідеміологічна ситуація й обмеження, які діятимуть на 24 серпня.

Читайте також

  1. 2019. День Незалежності: як це було в Броварах. ФОТО
  2. 2016. День Незалежності України у Броварах: дежавю з розмахом
  3. День Незалежності України: історія та цікаві факти
Поділитись

Leave A Reply