Не купуйте зайвого, тренуйте мозок і відстоюйте свої права, — Гриневич дає поради батькам школярів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В ефірі одного з центральних телеканалів Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич дала батькам українських школярів і школярок поради для підготовки до нового навчального року. Про це повідомляють на сайті Міністерства. 

За словами Лілії Гриневич, батьки не зобов’язані купувати якісь додаткові друковані зошити. «Йдеться про те, що дуже часто навколо навчання в школі крутяться різні бізнеси. І ці пропозиції – і те купити, і те, і те – дуже часто якраз стимульовані ззовні для того, щоб заробляти гроші. Тому до цього потрібно ставитися дуже критично», – зазначила голова МОЗ.

Лілія Гриневич також наголосила, що школи не можуть змушувати батьків купувати форму конкретних виробників, а батьки мають бути допущені до вирішення питання щодо запровадження та формату шкільної форми у закладі.

Вона також порадила батькам уже з серпня поступово повертати дітей у звичний режим дня, аби це не стало додатковим стресом для них на початку навчання.

«Звичайно, було б добре в останній місяць канікул бодай трохи повернути дитину в матеріал навчання. Але все потрібно робити помірковано. Якщо це година часу в день або трохи більше, якщо це школяр старшого віку, такі речі необхідні. По-перше, бо наш мозок подібний до м’язів, якщо ми його тренуємо – він залишається у формі, якщо ні – потім буде складніше», – зазначила Лілія Гриневич.

Поділіться.

Залиште відповідь