Не по-сусідськи: жінка підгодовує на балконі голубів, а ті – гидять сусідам

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час чергової оперативної наради, яка відбулася 11 вересня при міському голові, начальник Броварського районного управління ГУ Дерпромспоживслужби в Київській області Володимир Ситюк звітував про виконання  доручення мера, що стосується звернення мешканки по бульв. Незалежності, 10Б. Йдеться про жінку, яка на своєму балконі на 6 поверсі підгодовує та утримує голубів, а ті – «бруднять» балкон сусідів.

Поговорити з господарями квартири на 6 поверсі, де мешкає жінка із сином, нам не вдалося – їх не було вдома. Зате заявниця, яка проживає поверхом нижче (назватися жінка не побажала і спілкувалася через закриті двері), розповіла, що втомилася постійно відмивати свій балкон від посліду голубів та дихати смородом. Жінка неодноразово зверталася до сусідки і просила не підгодовувати на балконі птахів, так як голуби гидять на її балкон, однак  та відповіла: чим займатися – її особиста справа. І хоча заявниця каже, що не хотіла сваритися із сусідами, однак ті продовжують порушувати правила добросусідства і створювати незручності.

Як повідомив нашим журналістам Володимир Ситюк, згідно ветеринарно-санітарних правил,  утримання  голубів у квартирах заборонено. Відразу після звернення громадянки 7 вересня міський голова видав розпорядження «Про створення комісії», яка на чолі із заступником міського голови Григорієм Голубовським має перевірити факти, викладені в усному зверненні громадянки і до 15 вересня повідомити заявницю про результати розгляду її звернення.

Під час оперативної наради мер зобов’язав начальника відділу з надзвичайних ситуацій Петра Приказчика визначитися із датою проведення засідання комісії.

У свою чергу Володимир Ситюк повідомив, що заплановано відловити 2-3 зразки голубів для проведення лабораторних досліджень як самих птахів, так і їхнього посліду з приводу виявлення можливих  інфекційних захворювань, переносниками яких можуть бути голуби. «Три дні фахівець санітарно-ветеринарної  служби спостерігав за голубами, – повідомив нашим журналістам чиновник. –  Нас в основному цікавить, чи немає серед птахів масової загибелі. По клінічних симптомах – вони явно здорові».

За словами Володимира Ситюка, під час наради при міському голові, що стосувалася звернень громадян, було  вирішено, що ЖЕКи  подбають, щоб в усіх будинках були зачинені горища.  У такий спосіб у місті хочуть боротися із поширенням кількості голубів. А от як «відвести» голубів від будинку 10Б – чиновники ще не вирішили.

За інформацією Володимира Ситюка, яку кількість налічує популяція голубів у місті, – чиновники не підраховували. «На сьогодні голуби загрози місту не несуть, – прокоментував начальник. – Стосовно масової, і навіть поодинокої,  загибелі птахів у Броварах  ніхто не звертався».

 

Поділіться.

Залиште відповідь