(Не)собача справа: вбиральнями для чотирилапих користуються люди?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У парку “Перемога” КП “Благоустрій” встановили вбиральні для собак. Одначе, здається, не всім містян_кам зрозуміле призначення новинок.

Наприкінці минулого тижня в соцмережах броварчан_ки жваво обговорювали встановлення в парку “Перемога” чотирьох смітників для відходів після песиків. Мовляв, нарешті власники та власниці прибиратимуть за своїми улюбленцями. Адже, не зважаючи на заборону вигулу собак у парку, і в умовах відсутності спеціалізованих майданчиків чотирилапих часто вигулюють у парках.

Самі власники та власниці собак теж радісно сприйняли новину, однак запевнили, що за своїми улюбленцями більшість із них і так прибирають. “Майже в кожного собачника є спеціальна сумочка для прогулянок, куди беремо й пакетики для того, щоб прибрати після собак. Мені здається, що ті власники, які не прибирають, і зі спеціальними вбиральнями не будуть цього робити. Таким усе одно. Але люди помічають саме їх, а не адекватних власників”, – говорить Світлана, власниця бігля. Броварчанин і хазяїн золотистого ретривера Сергій солідарний зі Світланою. Каже, ідея хороша, але треба, щоб і пакетів вистачало: “Я в перший ще день, у середу, встиг застати пакети, користувався, але вже наступного дня їх не лишилося. Не думаю, що то все собачники використали…”.

І справді, уже за кілька днів містян_ки, для яких призначення нових контейнерів  було не дуже зрозумілим, почали викидати туди звичайне сміття, а також красти пакети. Очільник КП “Бровари-Благоустрій” (які і встановили вбиральні) Андрій Василенко у розмові з “Трибуною” поскаржився. що не встигає докладати пакети. Одна з користувачок Facebook, броварчанка Олександра Гулай розповіла, що на власні очі бачила, як на вул. Короленка такі ж пакети витягали літні люди.

Утім, нехтуванням призначення собачих вбиралень усе не закінчилося. Імовірно вночі на перше травня невідомі обписали їх маркерами. “Оголошення” вандалів стосувалися міського голови Ігоря Сапожка та секретаря міськради Петра Бабича.

Зранку другого травня між сьомою й десятою годинами  працівники КП “Благоустрій” ці написи зітерли. 

Образливі написи про місцеву адміністрацію зітерли, однак сміття чомусь  лишили (фото зроблено о 10:26)

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

ся таким чином висловити свою політичну позицію. Утім, дієвість нівечіння власності міста як своєрідного протесту — під питанням.

Читайте також: у броварські  озера випустили 600 кг товстолобика, яка має допомогти боротися із водоростями у водоймах.

Поділіться.

Залиште відповідь